Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 3 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 3 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Kako ste nas našli?

Go down 
+12
Mišk@
Destiny
bruT*
Duša
Manja
FerroMonaDe - skupina
nin
vvooodnarka
Neva
Eva
Pegasta
Ita-Ines
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2

Kako ste nas našli?
1. preko prijatelja, ki je že na forumu
Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_lcap29%Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
2. kot informacijo na drugem forumu
Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_lcap18%Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_rcap
 18% [ 6 ]
3. po internetnem iskalniku
Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_lcap41%Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_rcap
 41% [ 14 ]
4. drugo...
Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_lcap12%Kako ste  nas našli? - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 4 ]
Skupaj glasov : 34
 
Poll closed

AvtorSporočilo
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyČet Jan 17, 2008 5:03 am

APOLONIO je napisal/a:
Hojla vsem, ki se tako luštno družite in ustvarjate v tem kotičku !

Našel sem vas povsem po naklučju, brskal sem po straneh s poezijo in slično tematiko, ker sem trenutno na točki, ko sem začutil, da moram spet objavit kakšen stih do dva.
Kot mladec sem žagal po mnogih bendih in vneto pisal tekste, kasneje pa sem padel v programerske vode, kjer je nivo ustvarjalnosti podoben, razlika je le v tem, da v našem prostoru od zlaganja stihov redki zaslužijo za pošten kebab na dan.
Sem pa vesel, da ste tu in upam, da bomo padli v resonanco ...

Lepo pozdravljen in :w4: Želim ti, da se boš dobro počutil v naši družbi in, da kmalu pademo v resonanco :jaaaaa: :zvezda: :papa:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Taja
Mojster
Mojster
Taja


Female
Število prispevkov : 723
Registration date : 10/02/2007

Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptyČet Jan 17, 2008 5:05 am

APOLONIO je napisal/a:
Hojla vsem, ki se tako luštno družite in ustvarjate v tem kotičku !

Našel sem vas povsem po naklučju, brskal sem po straneh s poezijo in slično tematiko, ker sem trenutno na točki, ko sem začutil, da moram spet objavit kakšen stih do dva.
Kot mladec sem žagal po mnogih bendih in vneto pisal tekste, kasneje pa sem padel v programerske vode, kjer je nivo ustvarjalnosti podoben, razlika je le v tem, da v našem prostoru od zlaganja stihov redki zaslužijo za pošten kebab na dan.
Sem pa vesel, da ste tu in upam, da bomo padli v resonanco ...
Pozdravljen Apolonio, se veselim tvojih prispevkov.:ddan:
Nazaj na vrh Go down
http://www.zum.si/forum/index.php
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptySre Feb 25, 2009 8:00 am

Korajža velja! Very Happy :prva liga: Wink :jaaaaa:
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptySob Jan 30, 2010 8:16 pm

Vrtnica Kako ste  nas našli? - Page 2 683259, tuhta, najprej pa prav lepo vse pozdravlja.......
Hvala za tako lep sprejem, počaščena sem.......
Do tu me je dovedla moja radovednost.Kako ste  nas našli? - Page 2 903222

Nekje drugje sem pisala svoje zapiske, ker človek želi in hrepeni po še, več, sem malo klikala in med poezijo dobila ta portal Kako ste  nas našli? - Page 2 730187 .
Sedaj se moram najprej malo ustalit, preiskat vse kotičke, potem pa se ve, še kaj svojega postnit.........
Sem pa zeloooooooo mlada pesniška dušca, moj stil je samo moj, če bolje obrazložim, to kar privre iz moje notranjosti, moj navdih....saj vem da so drugi enako......ali to je tudi kakor opravičilo, samouk, do sedaj nobenih delavnic, ali kar bi lahko pripomoglo k mojemu razvoju, nadgradnji, ravno zato pa iščem, raziskujem svet, okolico in se ve, vse kar je s poezijo povezano.......
Toliko z moje strani, prav lepe pozdrave pošilja Vrtnica Kako ste  nas našli? - Page 2 521611
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 EmptySob Jan 30, 2010 10:17 pm

Vrtnica je napisal/a:
Vrtnica Kako ste  nas našli? - Page 2 683259, tuhta, najprej pa prav lepo vse pozdravlja.......
Hvala za tako lep sprejem, počaščena sem.......
Do tu me je dovedla moja radovednost.Kako ste  nas našli? - Page 2 903222

Nekje drugje sem pisala svoje zapiske, ker človek želi in hrepeni po še, več, sem malo klikala in med poezijo dobila ta portal Kako ste  nas našli? - Page 2 730187 .
Sedaj se moram najprej malo ustalit, preiskat vse kotičke, potem pa se ve, še kaj svojega postnit.........
Sem pa zeloooooooo mlada pesniška dušca, moj stil je samo moj, če bolje obrazložim, to kar privre iz moje notranjosti, moj navdih....saj vem da so drugi enako......ali to je tudi kakor opravičilo, samouk, do sedaj nobenih delavnic, ali kar bi lahko pripomoglo k mojemu razvoju, nadgradnji, ravno zato pa iščem, raziskujem svet, okolico in se ve, vse kar je s poezijo povezano.......
Toliko z moje strani, prav lepe pozdrave pošilja Vrtnica Kako ste  nas našli? - Page 2 521611

Pozdravljena med nami!

Upam, da boš rada sodelovala na naših delavnica, se rada poigrala. Kako ste  nas našli? - Page 2 94022
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste nas našli?   Kako ste  nas našli? - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kako ste nas našli?
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako napisati dobro zgodbo?
» Kako se posneti in objaviti svoj posnetek na forumu?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: