Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 4 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 4 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Novi člani se predstavijo :-)

Go down 
+13
Petra
zemljan
pittbull
FerroMonaDe - skupina
Nim
Eva
Maja
Ita-Ines
lea199
Matjaz
Luana
Anja
Veronica.
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyTor Jul 26, 2011 3:41 pm

Ita-Ines je napisal/a:
Lepo pozdravljen med nami Tihi Don. Me veseli, da si se nam pridružil in hvala za tvojo predstavitev.
Želim ti veliko ustvarjalnega navdiha in, da bi se med nami počutil dobro.
:wl: :sun:


Hvala za prisrčen pozdrav!
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyTor Jul 26, 2011 11:00 pm

Lep prisrčen pozdrav še 1x Tihi Don

verjamem da ti dolgčas bo malo služil v naši družbi :kava:

zelo obširno predstavitev si nam zaupal :hvala:


Imej se max :cmok:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyČet Jul 28, 2011 6:13 am

* prestavila sem poste (predstavitev Tihi Don) v za to že odprto rubriko*

:lepdaaaan:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Lenski Nezgoda
Začetnik
Začetnik



Male
Število prispevkov : 23
Localisation : Dunaj
Emploi : Študent
Loisirs : :*
Registration date : 04/02/2012

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptySob Feb 04, 2012 3:30 pm

Med zdravljenjem (ki se je uspešno končalo) blage oblike depresije sem odkril strast do branja. Najprej so bila to strokovna dela iz različnih področij, kasneje pa tudi poezija in proza. Vedno bolj me muči moja potreba da bi tudi sam začel pisati a me pri tem ovira občutek da se moram tega naučiti, zato me je pot vodila na ta forum. Naj še omenim da imam to potrebo po umetniškem izražanju podedovano po očetu, saj je v svojih mlajših letih skupaj še z 2 prijateljema izdal pesniško zbirko, zdaj ko je starejši in si služi kruh s podjetništvom pa piše le še zase.


Vincce vas ima rad :)
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptySob Feb 04, 2012 4:40 pm

Vincce je napisal/a:
Med zdravljenjem (ki se je uspešno končalo) blage oblike depresije sem odkril strast do branja. Najprej so bila to strokovna dela iz različnih področij, kasneje pa tudi poezija in proza. Vedno bolj me muči moja potreba da bi tudi sam začel pisati a me pri tem ovira občutek da se moram tega naučiti, zato me je pot vodila na ta forum. Naj še omenim da imam to potrebo po umetniškem izražanju podedovano po očetu, saj je v svojih mlajših letih skupaj še z 2 prijateljema izdal pesniško zbirko, zdaj ko je starejši in si služi kruh s podjetništvom pa piše le še zase.


Vincce vas ima rad :)

Dobrodošel Vincce:)

:w:
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptySob Feb 04, 2012 5:13 pm

lea199 je napisal/a:
Vincce je napisal/a:
Med zdravljenjem (ki se je uspešno končalo) blage oblike depresije sem odkril strast do branja. Najprej so bila to strokovna dela iz različnih področij, kasneje pa tudi poezija in proza. Vedno bolj me muči moja potreba da bi tudi sam začel pisati a me pri tem ovira občutek da se moram tega naučiti, zato me je pot vodila na ta forum. Naj še omenim da imam to potrebo po umetniškem izražanju podedovano po očetu, saj je v svojih mlajših letih skupaj še z 2 prijateljema izdal pesniško zbirko, zdaj ko je starejši in si služi kruh s podjetništvom pa piše le še zase.


Vincce vas ima rad :)

Dobrodošel Vincce:)

:w:

:new3: :welcome: :wl: :wl: Vincce
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
othello
prva sporočila
prva sporočila
othello


Male
Število prispevkov : 6
Age : 33
Localisation : okolica Kranja
Emploi : tu pa tam
Loisirs : literarno ustvarjanje
Registration date : 20/05/2012

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyNed Maj 20, 2012 10:24 pm

Sem nekdo, komur misli ne dajo spati, nekdo, ki je razpet med danes in jutri, med nebom in zemljo. Življenja ne vidim le črno-belo, pač pa v barvah za kar sem neizmerno hvaležen. Ljubim poezijo, umetnost in filozofijo, sem sanjač a hkrati realist. Zapišem le tisto kar čutim nič manj in nič več, in menim da je prav tako. Do danes je večina mojih del ostala skrita, sedaj pa sem se odločil, da jih delim z vsem Vami spoštovani poeti in literati. Zaenkrat naj moje pravo ime ostane skrivnost, kajti kot pravijo, si je zaupanje treba prislužiti in ne dvomim, da si ga s časom tudi boste. Že v kratkem lahko pričakujete mojo prvo pravo objavo, do nadaljnega pa se od Vas poslavljam v upanju, da sem končno našel del svoj drugi dom.

Vaš prijatelj,

othello
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Maj 21, 2012 8:40 am

othello je napisal/a:
Sem nekdo, komur misli ne dajo spati, nekdo, ki je razpet med danes in jutri, med nebom in zemljo. Življenja ne vidim le črno-belo, pač pa v barvah za kar sem neizmerno hvaležen. Ljubim poezijo, umetnost in filozofijo, sem sanjač a hkrati realist. Zapišem le tisto kar čutim nič manj in nič več, in menim da je prav tako. Do danes je večina mojih del ostala skrita, sedaj pa sem se odločil, da jih delim z vsem Vami spoštovani poeti in literati. Zaenkrat naj moje pravo ime ostane skrivnost, kajti kot pravijo, si je zaupanje treba prislužiti in ne dvomim, da si ga s časom tudi boste. Že v kratkem lahko pričakujete mojo prvo pravo objavo, do nadaljnega pa se od Vas poslavljam v upanju, da sem končno našel del svoj drugi dom.

Vaš prijatelj,

othello


Othello, lepo pozdravljen med nami, želim ti veliko ustvarjalnega navdiha in da bi se dobro počutil na naši Poeziji in Prozi.

:new3: :w: :sun:

Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Maj 21, 2012 9:44 am

Ita-Ines je napisal/a:
othello je napisal/a:
Sem nekdo, komur misli ne dajo spati, nekdo, ki je razpet med danes in jutri, med nebom in zemljo. Življenja ne vidim le črno-belo, pač pa v barvah za kar sem neizmerno hvaležen. Ljubim poezijo, umetnost in filozofijo, sem sanjač a hkrati realist. Zapišem le tisto kar čutim nič manj in nič več, in menim da je prav tako. Do danes je večina mojih del ostala skrita, sedaj pa sem se odločil, da jih delim z vsem Vami spoštovani poeti in literati. Zaenkrat naj moje pravo ime ostane skrivnost, kajti kot pravijo, si je zaupanje treba prislužiti in ne dvomim, da si ga s časom tudi boste. Že v kratkem lahko pričakujete mojo prvo pravo objavo, do nadaljnega pa se od Vas poslavljam v upanju, da sem končno našel del svoj drugi dom.

Vaš prijatelj,

othello


Othello, lepo pozdravljen med nami, želim ti veliko ustvarjalnega navdiha in da bi se dobro počutil na naši Poeziji in Prozi.

:new3: :w: :sun:


Dobrodošel tudi z moje strani :)
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Maj 21, 2012 7:20 pm

othello je napisal/a:
Sem nekdo, komur misli ne dajo spati, nekdo, ki je razpet med danes in jutri, med nebom in zemljo. Življenja ne vidim le črno-belo, pač pa v barvah za kar sem neizmerno hvaležen. Ljubim poezijo, umetnost in filozofijo, sem sanjač a hkrati realist. Zapišem le tisto kar čutim nič manj in nič več, in menim da je prav tako. Do danes je večina mojih del ostala skrita, sedaj pa sem se odločil, da jih delim z vsem Vami spoštovani poeti in literati. Zaenkrat naj moje pravo ime ostane skrivnost, kajti kot pravijo, si je zaupanje treba prislužiti in ne dvomim, da si ga s časom tudi boste. Že v kratkem lahko pričakujete mojo prvo pravo objavo, do nadaljnega pa se od Vas poslavljam v upanju, da sem končno našel del svoj drugi dom.

Vaš prijatelj,

othello
:w: :w: :w: :w: še od mene

verjamem da se boš izvrstno vpeljal v našo druščino

:rose:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyPon Maj 21, 2012 9:14 pm

Othello :w:
obilo lepih trenutkov v naši družbi :papa2:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
othello
prva sporočila
prva sporočila
othello


Male
Število prispevkov : 6
Age : 33
Localisation : okolica Kranja
Emploi : tu pa tam
Loisirs : literarno ustvarjanje
Registration date : 20/05/2012

Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 EmptyTor Maj 22, 2012 8:23 pm

Lepa hvala vsem za toplo dobrodošlico.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Novi člani se predstavijo :-)
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: