Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov :: 1 Bot

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Naključna zgodba - Page 2 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Naključna zgodba - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Naključna zgodba - Page 2 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Naključna zgodba - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Naključna zgodba - Page 2 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Naključna zgodba

Go down 
+2
Eva
Neva
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
vvooodnarka
Mojster
Mojster
vvooodnarka


Female
Število prispevkov : 613
Localisation : Domžale
Emploi : žena, mama, pesnica, šivilja
Loisirs : poezija, fotografiranje, kvačkanje, pogovarjanje z mačkonom in rožami, pešačenje
Registration date : 25/06/2007

Naključna zgodba - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naključna zgodba   Naključna zgodba - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2007 12:51 pm

Neva Wink

Nisem namerno zapletla, a kar sem naredila sem. Zato mi oprosti, ker sem na brzino vletela, prebrala in napisala. (na svojih primerih).

Tole se nanaša na objavo z dne 16. avg. ; //Neva,

Si sploh ne upam predstavljat kaj bi bilo, če v ljudeh ne bi bila sila,tako močna, da jih vleče dobesedno ona naprej. To je vidno, ko raznese težave in potem klecaš, se spotikaš ob vse koščke in klecaš, se pobiraš.... Pa velikokrat se zgodi, a ni to čudno, da ponovimo isto, da se ponovno spotikamo, klecamo, si pridobimo določen pogled, ki naj bi nas naslednjič ravno ta lekcija odvrnila.//

:papa: vvooodnarka
Nazaj na vrh Go down
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Naključna zgodba - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naključna zgodba   Naključna zgodba - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2007 1:11 pm

Aja..he, he...a ti res misliš, da ponavljamo napake Embarassed ????
Sama sem preinventivna za kaj takega. Vedno naredim novo. :doh: :doh: :doh:

A menda ni večjega greha kot je ta, da se človek ne bi trudil popraviti, še posebno, če gre za pomembne stvari. A tu je takoj težava....nekateri ljudje ne vedo kdaj je kaj pomembno. Potem jim je pa žal.

Jaz sem se začela popolnoma drugače počutiti kot človek, ko so se mi zjasnile moje želje, potem sem imela tudi pogum, potrpljenje in moč za spremembe. In ko se ti stvari zjasnijo o tem kaj je pomembno, se pojavi stranski učinek, človek postane do nekaterih stvari manj toleranten. Npr. do hude megle......he, he.... :pojmanimam: :Obe: In so stvari za katere lahko marsikdo misli, da so napačne, jaz pa ne. In stvari, ki jih ima kdo za dobre, jaz pa ne. No, običajno imam priložnost, da stališče argumentiram. A ne vedno. Žal.
Potem sem pa neskladna :pale: :pale: :cry: :cry: :cry: namesto, da bi bila nekonformnost spoštovana. Človek bi rekel, da je v njej resnična kal umetnosti, ker umetnost ne prenese okvirov...tudi umetnik jih običajno prenese manj kot drugi ljudje...
:flower:
Nazaj na vrh Go down
vvooodnarka
Mojster
Mojster
vvooodnarka


Female
Število prispevkov : 613
Localisation : Domžale
Emploi : žena, mama, pesnica, šivilja
Loisirs : poezija, fotografiranje, kvačkanje, pogovarjanje z mačkonom in rožami, pešačenje
Registration date : 25/06/2007

Naključna zgodba - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naključna zgodba   Naključna zgodba - Page 2 EmptyNed Avg 19, 2007 1:48 pm

Saj veš, da se trudimo :jupi: (včasih ne s takim veseljem kot tale možic) to je ena od tanajbolših stvari, pa zmeraj kaj vmes vskoči :galerija: ko že misliš, da imaš katero stvar ali napako pošlihtano. Na poti " truda, " dobro, da imamo v sebi globoko -modro silo, ki nas v rit sune, ko obstanemo, da se premaknemo z otopelosti čustev (žalost, jeza, strah).


:papa: vvooodnarka
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Naključna zgodba - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naključna zgodba   Naključna zgodba - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Naključna zgodba
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ljubezenska zgodba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: UČILNICA-PROZA :: Delavnice-
Pojdi na: