Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Dobrodošli na Poeziji in Prozi

Go down 
+70
zemljan
Bojan
Matjaz
love-anny
Luana
Maja
Adrianne
Tenoch Soledad
matejkrevs
Arnkatla
lea199
Nadia
levček
Anja
Daimon
sailor565
Infinity
Weirdness
Matija
Alphanumeric
Sorrow
venus in furs
Aleks
minus:nula
VILINČEK
Mišk@
tomi
Nuška Golobič
Ujeta
stesh
Zarya
dpop
oona
maatjazh
Lucija
Duša
Evica
shade
Fentutal
nin
Petja
Sagittaria
Incognito
purple_haze
sirena
Žabica
Asrye
taj*
Tejchyka
Pegasta
Vida
Arthur
vvooodnarka
mayalottie
Rika
Pancho
Eva
Audee
Arlene
FerroMonaDe - skupina
mat3j
Dagmar
Rok
tasia
Taja
Neva
klarus
Karlina
MarkArdent
Ita-Ines
74 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next
AvtorSporočilo
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 10, 2007 10:39 am

Lep pozdrav vsem, ki ste prišli na naše forume. Ti forumi so nastali, ker se nas je zbralo nekaj, ki radi ustvarjamo poezijo in prozo.
Veliko sem sodelovala na pesniškem portalu a sem se naveličala. Rada bi se še kaj naučila in razvijala svoj stil pisanja.
Kakorkoli že, upam, da se bomo tukaj zbirali tisti, ki imamo radi poezijo in prozo, ki se radi učimo in ustvarjamo!

Za začetek, bi prosila, da se novi člani tukaj na kratko predstavijo!


:flower: cheers :mavricni: :dobrodosli:


Nazadnje urejal/a Ita-Ines Sob Apr 05, 2008 9:13 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
MarkArdent
Odličen
Odličen
MarkArdent


Število prispevkov : 361
Localisation : Koper - Capodistria
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyPon Feb 12, 2007 2:40 pm

V pozdrav naj povem, da mi je v veselje postati član pesniškega kluba, torej tega foruma :prva liga: Very Happy

V resnici je tako, da, čeravno živi v krdelu, volk vedno nekaj išče, se umika v samoto, da bi se tako morda približal iskanemu...in je v bistvu samotar, torej je pesnik ravno tako volk in je samotar, torej je tudi pesnik v svojem nenehnem iskanju volk samotar Wink

Toliko za pozdrav!

Mark
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyPon Feb 12, 2007 3:06 pm

mark je napisal/a:
V pozdrav naj povem, da mi je v veselje postati član pesniškega kluba, torej tega foruma :prva liga: Very Happy

V resnici je tako, da, čeravno živi v krdelu, volk vedno nekaj išče, se umika v samoto, da bi se tako morda približal iskanemu...in je v bistvu samotar, torej je pesnik ravno tako volk in je samotar, torej je tudi pesnik v svojem nenehnem iskanju volk samotar Wink

Toliko za pozdrav!

Mark

Lepo pozdravljen mark :dobrodosli: :mavricni:

Želim ti prijetno ustvarjanje na našem forumu!
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Karlina
prva sporočila
prva sporočila
Karlina


Female
Število prispevkov : 6
Age : 32
Registration date : 17/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 17, 2007 1:58 pm

Ola!
Sem Karlina. Ime je moj psevdonim, pravo ime bom razkrila kasneje.
Pišem bolj poezijo kot prozo. Zakaj? Ker ob pisanju pesmi začutim, kako mi hrepeni srce po še eni kitici, po še eni novi pesmi.Preprosto, kakor sončnica hrepeni po soncu in steguje svoj vrat dalj naprej od travniške marjetice. Takšna sem jaz.
Sicer pa bi se oklicala za sanjavega, pesniško prepojenega in skoraj tako norega naslednika Don Kihota. V šali seveda. Zares pa sem le del vsega tega čemur pravimo prostrani svet.
Lep pozdrav vsem. Wink

[color=cyan]p.s. se iz sporočila razvidi da obožujem zeleno :)
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 17, 2007 6:06 pm

Karlina je napisal/a:
Ola!
Sem Karlina. Ime je moj psevdonim, pravo ime bom razkrila kasneje.
Pišem bolj poezijo kot prozo. Zakaj? Ker ob pisanju pesmi začutim, kako mi hrepeni srce po še eni kitici, po še eni novi pesmi.Preprosto, kakor sončnica hrepeni po soncu in steguje svoj vrat dalj naprej od travniške marjetice. Takšna sem jaz.
Sicer pa bi se oklicala za sanjavega, pesniško prepojenega in skoraj tako norega naslednika Don Kihota. V šali seveda. Zares pa sem le del vsega tega čemur pravimo prostrani svet.
Lep pozdrav vsem. Wink

[color=cyan]p.s. se iz sporočila razvidi da obožujem zeleno :)

Pozdravljena Karlina! :dobrodosli: :mavricni:

Me veseli, da si se nam pridružila in, da rada pesniš! Želim ti, da se tukaj med nami počutiš ustvarjalno in prijetno! :sol:
:papa:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
klarus
prva sporočila
prva sporočila
klarus


Female
Število prispevkov : 8
Registration date : 18/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyNed Feb 18, 2007 2:29 pm

:hm:
en pozdravček še iz moje strani....
sam js vas bom bol brala, če bom pa kaj spackala skupaj pa bote dobl za prebrat :prva liga:
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyNed Feb 18, 2007 3:55 pm

klarus je napisal/a:
:hm:
en pozdravček še iz moje strani....
sam js vas bom bol brala, če bom pa kaj spackala skupaj pa bote dobl za prebrat :prva liga:

:dobrodosli: :mavricni: :hv):
Dobrodošla klarus!
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 20, 2007 5:28 am

Dobrodošli tudi vsi ostali novi člani, ki se še niste predstavili: Neva, Sydelle, Taja, Daimon, Mojzes, Ivan, Kvazimodo, Tanya, Fentutal.
:DO:

Vsem skupaj želim, da bi se dobro počutili na naših forumih in veliko ustvarjalne energije!

:angelček:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 20, 2007 6:04 am

Lep pozdrav vsem, rada pišem pesmi...in najbrž nisem pretirano družabna..... :hm:
Nazaj na vrh Go down
Taja
Mojster
Mojster
Taja


Female
Število prispevkov : 723
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 20, 2007 5:58 pm

Neva je napisal/a:
Lep pozdrav vsem, rada pišem pesmi...in najbrž nisem pretirano družabna..... :hm:
No, tukaj sva si kar podobni, po družabnosti mislim, pesniš pa seveda veliko bolje kot moja malenkost, se mi zdi, da mora biti človek nekako za to kar rojen.Mene zares redko v rime zanese, uživam pa v branju čudovitih biserov, ki jih vtkete v strukturo bivanja in z njimi krasite življenje. Hvala vam . krasni ste.
Taja
Nazaj na vrh Go down
http://www.zum.si/forum/index.php
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySre Feb 21, 2007 7:32 am

Taja je napisal/a:
Neva je napisal/a:
Lep pozdrav vsem, rada pišem pesmi...in najbrž nisem pretirano družabna..... :hm:
No, tukaj sva si kar podobni, po družabnosti mislim, pesniš pa seveda veliko bolje kot moja malenkost, se mi zdi, da mora biti človek nekako za to kar rojen.Mene zares redko v rime zanese, uživam pa v branju čudovitih biserov, ki jih vtkete v strukturo bivanja in z njimi krasite življenje. Hvala vam . krasni ste.
Taja

Saj takole se vendarle na nek način povezujejo pesniške dušice...res je, da je človek rojen za take stvari, vendar če bi brali moje prve pesmice in pišem jih šele dobro leto,
bi videli, da se človek z resničnim veseljem do poezije zelo veliko lahko nauči....in to jaz počnem ves čas...berem vse živo in gledam zakaj me nekaj tako vražje prevzame in zakaj me nekaj drugega ne...tako oblikujem svoj izraz....postopoma....raziskujem..včasih obtičim....in potem spet v drugo smer...zelo veliko mi pomeni moč pesmi...nekako mi je žal, če pesem v človeku takoj zbledi...včasih iščem eno samo besedo do onemoglosti, tisto pravo, ki naslika misel ....če imam čas, jasno, in nisem frfrasta... :čarovnica: he, he... No takole sva si v sorodu poezija in jaz Wink
Prav z veseljem prebiram kaj napišejo drugi člani, in včasih v kakšni misli najdem celo navidh....
lp Neva
Nazaj na vrh Go down
tasia
prva sporočila
prva sporočila
tasia


Število prispevkov : 2
Registration date : 24/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 24, 2007 1:31 pm

Cao svima ,
zao mi je sto me verovatno mnogi nece razumeti ali nazalost ne znam slovenacki .

Jako vam je lep forum .

:bravo:
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 24, 2007 1:38 pm

tasia je napisal/a:
Cao svima ,
zao mi je sto me verovatno mnogi nece razumeti ali nazalost ne znam slovenacki .

Jako vam je lep forum .

:bravo:

Čao tasia!

:dobrodosli: :mavricni: :hv):

Mislim, da neče bit problema, mi smo učili u školi srbskohrvatstki Very Happy

Žao mi je, da ti nečeš baš mnogo razumjeti nas...Neutral, pa nekako čemo se več snač :zvezda:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
tasia
prva sporočila
prva sporočila
tasia


Število prispevkov : 2
Registration date : 24/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 24, 2007 2:46 pm

Hvala Ita mnogo ,
drago mi je da vi kolko -tolko razumete mene a ja cu se potruditi da vas razumem :tako je:

:velentinček:
Nazaj na vrh Go down
MarkArdent
Odličen
Odličen
MarkArdent


Število prispevkov : 361
Localisation : Koper - Capodistria
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 24, 2007 2:49 pm

Ita je napisal/a:
tasia je napisal/a:
Cao svima ,
zao mi je sto me verovatno mnogi nece razumeti ali nazalost ne znam slovenacki .

Jako vam je lep forum .

:bravo:

Čao tasia!

:dobrodosli: :mavricni: :hv):

Mislim, da neče bit problema, mi smo učili u školi srbskohrvatstki Very Happy

Žao mi je, da ti nečeš baš mnogo razumjeti nas...Neutral, pa nekako čemo se več snač :zvezda:



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Dobrodošla kuči, Tasia :kava:
Kod pesnika je jezik baš od tolike važnosti, koliko mora, da se upotrebi za ispoljavanje neke misli u videlo, se daje na znanje i i dobije obliku u smislu pretvaranja nepostoječeg u postoječe, vidiš, znači, da jezik nema posebne uloge, jer, koga se tiče, taj zna, bez obzira na kojem jeziku se interpretira :papa:
Nazaj na vrh Go down
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySob Feb 24, 2007 3:48 pm

Dobrodošla Tasia,

ne brini, razumijet čemo se mi svi.... :dobrodosli:


:hv):
Nazaj na vrh Go down
uroš
Gost




Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 27, 2007 12:05 pm

Pozdravljeni! :papa:
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 27, 2007 1:04 pm

uroš je napisal/a:
Pozdravljeni! :papa:
:dobrodosli: :mavricni: Dobrodošel Uroš med nami!

:papa: :sol:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Feb 27, 2007 6:19 pm

Very Happy he, he, no, v redu...... :dobrodosli:
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySre Feb 28, 2007 8:33 pm

Najprej vsem en lep pozdrav Very Happy
Sem Kallisto in sem dokaj sveža...Ma kaj dokaj, čisto sveža, tako da se še nekako lovim na temu forumu.
In upam, da mi bo uspelo tale prvi post speljat brez prevelikih kiksov Wink
Torej, kot sem že omenila, je moje ime Kallisto.
To ni moje pravo ime, ampak tisto pravo, pravzaprav niti ni tako važno.

Nekako se ne morem opredeliti.
Sem pesnica?
Sem pisateljica?
V bistvu se sploh ne želim opredeliti.

Vse česar se zavedam, je to...Da včasih nekje v meni nekaj nastane in izbruhne ven, z vso silo...Vso močjo, energijo kar jo premorem.
In ker Kallisto skoraj nikoli ne joče...Zato Kallisto piše pesmi, piše izpovedi...karkoli mi pač prija.
Karkoli mi pomaga spraviti energijo iz mene.

V bistvu sploh ne vem, kaj naj bi še tu napisala.Če vas kaj zanima me lahko kontaktirate, drugače pa...Se beremo.Prek topicov, prek pesmi.

lp

Kallisto


Nazadnje urejal/a Sre Feb 28, 2007 8:39 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptySre Feb 28, 2007 8:39 pm

kallisto@email.si je napisal/a:
Najprej vsem en lep pozdrav Very Happy
Sem kallisto in sem dokaj sveža...Ma kaj dokaj, čisto sveža, tako da se še nekako lovim na temu forumu.
In upam, da mi bo uspelo tale prvi post speljat brez prevelikih kiksov Wink
Torej, kot sem že omenila, je moje ime kallisto.
To ni moje pravo ime, ampak tisto pravo, pravzaprav niti ni tako važno.

Nekako se ne morem opredeliti.
Sem pesnica?
Sem pisateljica?
V bistvu se sploh ne želim opredeliti.

Vse česar se zavedam, je to...Da včasih nekje v meni nekaj nastane in izbruhne ven, z vso silo...Vso močjo, energijo kar jo premorem.
In ker kallisto skoraj nikoli ne joče...Zato kallisto piše pesmi, piše izpovedi...karkoli mi pač prija.
Karkoli mi pomaga spraviti energijo iz mene.

V bistvu sploh ne vem, kaj naj bi še tu napisala.Če vas kaj zanima me lahko kontaktirate, drugače pa...Se beremo.Prek topicov, prek pesmi.

lp

kallisto

Pozdravljena Kallisto!

Dobrodošla med nami, me veseli, da si se nam pridružila in veselim se tvojih zapisov!

:srckano: :mavricni: :dobrodosli: :zvezda:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
MarkArdent
Odličen
Odličen
MarkArdent


Število prispevkov : 361
Localisation : Koper - Capodistria
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyČet Mar 01, 2007 1:59 am

uroš je napisal/a:
Pozdravljeni! :papa:

Tudi z moje strani pozdrav tebi, Uroš :papa:

Tvoje pesmi so v redu, vendar jih bom raje prebiral, ko boš ugotovil, da so tu avtorska dela in boš zamenjal svoj iritirajoč avatar - razen, če nisi Urša, v tem primeru pa kar :ne vem: :teorija: :baned: :papa:
---------------------------------------------------------------

Debata na to temo se nadaljuje tukaj: https://poezija-proza.editboard.com/viewtopic.forum?p=174#174! Hvala za razumevanje!
admin
Nazaj na vrh Go down
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Mar 06, 2007 8:58 am

Oho, Rok se je prijavil :zvezda: fajn!
Ful sem te vesela....upam, da boš tudi kaj napisal....

:hv):
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Mar 06, 2007 9:01 am

Dobrodošel Rok!:dobrodosli: :mavricni: :palček:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Rok
Napredujoči
Napredujoči
Rok


Število prispevkov : 93
Registration date : 06/03/2007

Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi EmptyTor Mar 06, 2007 9:39 am

Živjo! Da vidimo, kaj počnejo moje vijolične umetnice in njihovi umetniki ...

Vidim, da je treba paziti, kakšen avatar si človek izbere. No bom malo povečal svojega.

Zdaj pa veselo na branje objavljenih prispevkov.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dobrodošli na Poeziji in Prozi   Dobrodošli na Poeziji in Prozi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Dobrodošli na Poeziji in Prozi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 37Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: