Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Proza na temo Skoči ven! EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Proza na temo Skoči ven! EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Proza na temo Skoči ven! EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Proza na temo Skoči ven!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 12:13 pm

:w:

Vabljeni, da nanizate vašo prozo na temo Skoči ven!

:q:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 3:08 pm

....


Nazadnje urejal/a lea199 Pon Sep 08, 2014 7:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 3:46 pm

Citiram :



(Morda nisem zadela, a prva asocijacija je bila ta zgodba, čudovit zahod in čudovito darilo in potem besede, ki prinesejo sesutje, temo, žalost ... veselje se ni vrnilo.) Zgodbica je bolj vaja, kot izdelana zgodba in sem jo že samoobjavila na internetu. Ines, če iz katerega koli razloga ne sodi sem, jo lahko brišeš.

Zanimiva zgodba...za ta namen bi bilo super če lahko razviješ... kako si  ali kako bi si želela  "skočiti ven" iz teh občutkov: sesutja, teme in žalosti...da bi se veselje kljub vsemu vrnilo.....
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 6:39 pm

Ita-Ines je napisal/a:
Citiram :



(Morda nisem zadela, a prva asocijacija je bila ta zgodba, čudovit zahod in čudovito darilo in potem besede, ki prinesejo sesutje, temo, žalost ... veselje se ni vrnilo.) Zgodbica je bolj vaja, kot izdelana zgodba in sem jo že samoobjavila na internetu. Ines, če iz katerega koli razloga ne sodi sem, jo lahko brišeš.

Zanimiva zgodba...za ta namen bi bilo super če lahko razviješ... kako si  ali kako bi si želela  "skočiti ven" iz teh občutkov: sesutja, teme in žalosti...da bi se veselje kljub vsemu vrnilo.....

Hvala za tvoj upogled ... morda lahko poskusim, napisati svoj sedajni pogled na tisti dogodek (teta bi bila letos stara 111 let in razumem jo, da je v tistih letih tako razmišljala), vendar se bojim, da bom padla v moraliziranje.
V mislih sem imela, kako sem "skočila ven" iz tiste evforije, veseja in pristala v temi. (verjetno sem res "skočila noter").
Takrat sem samo nosila plašč, saj drugega nisem imela, a pomenil mi ni več ničesar, bil je le kos obleke, ki me je grel je bil.
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 7:11 pm

ja, razumem...in men se tudi bolj zdi, da si skočila noter in nekako zamaskirala prava čustva, ki so te takrat preplavila... z zaupanjem v teto... to pač delamo-obrambni mehanizmi...

sedanji pogled si v bistvu napisala.... kot otroku ti je bilo odvzeto tvoje veselje, da ti plašč pristoji...ali se ti je to še kdaj v življenju ponovilo? se ti še dogaja? ob drugačnih priložnostih?

če se,  kako bi prišla iz tega ven? če se ne, kako si prišla iz tega ven? Ti si pomembna, tvoja čustva so pomembna... ne teta  :jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 7:51 pm

Ita-Ines je napisal/a:
ja, razumem...in men se tudi bolj zdi, da si skočila noter in nekako zamaskirala prava čustva, ki so te takrat preplavila... z zaupanjem v teto... to pač delamo-obrambni mehanizmi...

sedanji pogled si v bistvu napisala.... kot otroku ti je bilo odvzeto tvoje veselje, da ti plašč pristoji...ali se ti je to še kdaj v življenju ponovilo? se ti še dogaja? ob drugačnih priložnostih?

če se,  kako bi prišla iz tega ven? če se ne, kako si prišla iz tega ven? Ti si pomembna, tvoja čustva so pomembna... ne teta  :jaaaa;

veselje se je v trenutku sesulo, česa podobnega se ne spomnim, sem pa nekoliko "agesivna", ne pustim si blizu, hočem imeti svoje mišljenje, svoj prav in zato znam biti nekoliko "težka", nepopustljiva. Morda kaj pogruntam v tej smeri.
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyNed Avg 31, 2014 8:02 pm

lea199 je napisal/a:
Ita-Ines je napisal/a:
ja, razumem...in men se tudi bolj zdi, da si skočila noter in nekako zamaskirala prava čustva, ki so te takrat preplavila... z zaupanjem v teto... to pač delamo-obrambni mehanizmi...

sedanji pogled si v bistvu napisala.... kot otroku ti je bilo odvzeto tvoje veselje, da ti plašč pristoji...ali se ti je to še kdaj v življenju ponovilo? se ti še dogaja? ob drugačnih priložnostih?

če se,  kako bi prišla iz tega ven? če se ne, kako si prišla iz tega ven? Ti si pomembna, tvoja čustva so pomembna... ne teta  :jaaaa;

veselje se je v trenutku sesulo, česa podobnega se ne spomnim, sem pa nekoliko "agesivna", ne pustim si blizu, hočem imeti svoje mišljenje, svoj prav in zato znam biti nekoliko "težka", nepopustljiva. Morda kaj pogruntam v tej smeri.

Velja Lea :papa2:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 01, 2014 7:58 am

...


Nazadnje urejal/a lea199 Pon Sep 08, 2014 7:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 01, 2014 8:01 am

....


Nazadnje urejal/a lea199 Pon Sep 08, 2014 7:05 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 01, 2014 8:29 am

....


Nazadnje urejal/a lea199 Pon Sep 08, 2014 7:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 01, 2014 8:31 am

....


Nazadnje urejal/a lea199 Pon Sep 08, 2014 7:03 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
InesIta
Gost




Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 08, 2014 5:35 pm

Živjo Lea, smo se danes pogovarjali o poeziji in prozi na temo "skoči ven"  v društvu in smo mnenja, da če bo kaj novega prispevamo, če ne pa ne bi.
Je pa res, da smo omejeni s časom in tako hitro se res ne da napisati kaj dovolj kvalitetnega na temo.

Tako, da se ne bomo obremenjevali s sodelovanjem na razstavi s poezijo in prozo...imamo pa tukaj še vedno čas da napišemo nekaj novega, če komu sede ta tema.

Vzamem vse kot vajo   :dance: smilie_girl_300 :tanz:


Ines
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyPon Sep 08, 2014 7:31 pm

InesIta je napisal/a:
Živjo Lea, smo se danes pogovarjali o poeziji in prozi na temo "skoči ven"  v društvu in smo mnenja, da če bo kaj novega prispevamo, če ne pa ne bi.
Je pa res, da smo omejeni s časom in tako hitro se res ne da napisati kaj dovolj kvalitetnega na temo.

Tako, da se ne bomo obremenjevali s sodelovanjem na razstavi s poezijo in prozo...imamo pa tukaj še vedno čas da napišemo nekaj novega, če komu sede ta tema.

Vzamem vse kot vajo   :dance: smilie_girl_300 :tanz:


Ines

Živjo Ines!

Ok. sem brisala. Novega ne bo, ker ni bilo in ni dovolj časa. S slabimi izdelki, pa se ne mislim smešiti. Žal.
Sicer pa tako nikogar ne zanima. Oba prijatelja, ki sta ti nalepila svojo poezijo , sem sama prosila naj pomagata. Drugače bi bila sama.
Trenutno pripravljamo literarno glasbeni večer, ki bo 3. 10. v sosednji vasi. Razen tega je čas trgatve in še kakšno delo bi se našlo.

Lp :)
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! EmptyČet Sep 11, 2014 7:50 pm

Malo premalo sem tukaj, da bi sledila vsem dogodkom. Ines kadar koli boš rabila kakšen "prispevek" me dregni na gmail. Z besedami se rada igram in z veseljem bom sodelovala na vseh mogočih "izzivih".
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
Sponsored content





Proza na temo Skoči ven! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proza na temo Skoči ven!   Proza na temo Skoči ven! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Proza na temo Skoči ven!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» poezija in proza na fotografijo1
» poezija in proza na fotografijo2
» poezija in proza na fotografijo 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: POEZIJA, PLES, FOTOGRAFIJA, SLIKANJE IN RISANJE :: Sodelujemo na socialnem tednu 2014-
Pojdi na: