Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza

Go down 
+2
Maja
Ita-Ines
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyPet Sep 07, 2012 3:03 pm

Malo sem preletela, haige

na 7. strani bi lahko vzela: (Vroča sapica), (tik pred zatonom), (nebesno oko), (septembrski dan)
na 6. strani: (igrivo sonce), (stari mecesen)
na 5. strani: (zvrhan krožnik), (majska sapica),
na 4. (bela jablana) gre za tanko, ki je fanj uspela
morda še (po sivem nebu), vendar gre tu za črnobelo fotko, svinčnik, ki verjetno ne pride do izraza.

Vsi "naslovi" so prvi verzi.

Glede drugega, tako pesmi kot fotke, lahko uporabiš, kar je mojega. Tudi sama bom pogledala, kaj bi bilo dobro:)

Minjonček, tu so nastale luštne pesmi, žal je fotka z neta (sama kakšne podobne nimam:)

Morda bi šlo:

https://poezija-proza.editboard.com/t14p810-foto-poezija fotka je moja, tudi pesem je kar vredu, seveda bi bile lahko poslane tudi pesmi ostalih na to fotko.

Zaenkrat toliko:)

Lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyPet Sep 07, 2012 4:39 pm

super Lea, Hvala, si bom pogledala :ddan: :prva liga: :hvala:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyPet Sep 07, 2012 7:00 pm

lea199 je napisal/a:
Malo sem preletela, haige

na 7. strani bi lahko vzela: (Vroča sapica), (tik pred zatonom), (nebesno oko), (septembrski dan)
na 6. strani: (igrivo sonce), (stari mecesen)
na 5. strani: (zvrhan krožnik), (majska sapica),
na 4. (bela jablana) gre za tanko, ki je fanj uspela
morda še (po sivem nebu), vendar gre tu za črnobelo fotko, svinčnik, ki verjetno ne pride do izraza.

Vsi "naslovi" so prvi verzi.

Glede drugega, tako pesmi kot fotke, lahko uporabiš, kar je mojega. Tudi sama bom pogledala, kaj bi bilo dobro:)

Minjonček, tu so nastale luštne pesmi, žal je fotka z neta (sama kakšne podobne nimam:)

Morda bi šlo:

https://poezija-proza.editboard.com/t14p810-foto-poezija fotka je moja, tudi pesem je kar vredu, seveda bi bile lahko poslane tudi pesmi ostalih na to fotko.

Zaenkrat toliko:)

Lp, Lea

Samo še, linki so v prejšnjem komentarju, prvi link je za 7. zadnjo stran in tako naprej 6., 5., 4.

lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 8:27 am

za razstavo sem kupila kartone 70x50, kupila sem jih 15 kosov za sedaj, če nas bo več sodelovalo jih kupim še 5, več jih pa tudi obesiti nimamo kam.

za sedaj smo 3 zainteresirane za razstavo. Predlagam, da si vzamemo vsaka po 4 kartone, ostanejo 3. kartoni na katere bi nalepili skupno poezijo iz naših delavnic.

Lahko pa je tudi drugače, kakor kdo želi.

Jaz sem mal eksperimentirala in pride na en karton lahko na A4 format natisnjenih 4 pesmi ali pa dve pesmi in dve sliki, če je karton podolgem, če ga imamo počez, pa je prostora za 3 na A4 bodisi pesmi ali slike.

tako to zgleda:

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Karton10

in

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Karton11

Tako, da predlagam, da vsaka zbere nekaj svojih pesmi, ki bi jih razstavljala in mi jih pošlje kot navaden doc v wordu, da jih enotno oblikujem v pisavi Monotype Corsiva, če pa lahko že same to naredite, bom vesela.

Slike, ki bi jih imele poleg poezije, pa pošljemo Maji, ki jih bo lahko sprintala.

To je to, veselo na delo, če pa imate še kakšne predloge in pripombe, pa kar napisat :navijacica: :papa2:

Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 8:45 am

Sama, b predvesem rada sodelovala s haigami, ker jih do zdaj nisem imela nikjer prilike predstaviti.
Če bi šle na karton po 3 bi jih že bilo dovalj (morda celo za štiri). Tudi če grejo gor štiri šeena ostane. Torej pustim Vetje zunaj.

Ko bom imela kaj časa jih ponovno preštejem. Bi se dale haige vzetikar s foruma? Ker imam sama v računalniku totalni nered (z ogromno časa bom kaj našla).

lp,
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 11:45 am

Meni je druga slika všeč postavitev, je bolj pestra.
Lahko bi dale v sredino sliko (minjonček) in vse tri pesmi, ki so nastale na sliko. tako bi na panoju bilo nekaj v prispodobi nekakšnega križa? Samo Živo bo treba pocukati če se strinja. Tudi Leine haige bi dala jaz samo po tri na list oziroma, če je to A4 jih lahko sprintam kot a5 in bi jih šlo 6 gor. Saj ena haiga je premajhna za A4 oziroma mislim, da bi bila slika na a4 prevelika in si ne predstavljam tako velike slike. Saj ni nujno, da sodelujemo z enakim številom prispevkov. Kaj menita?

jaz sem si izbrala 3 kratke, kratke "zgodbe" in dve pesmi. Ti pošljem Ines na gmail v vpogled, odobritev in obdelavo. Najprej jih moram malo "pravopisno" popraviti.
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 1:06 pm

Se popolnoma strinjam, Maja!

Tako tisto z minijončkom, kot z haigami, če sem prav razumela, bi lahko bili tri listi s haigami skupaj 9 in skupni minjonček.

Ostalo bi bilo vaše. Seveda lahko uporabite moje fotke za popestritev, ni me treba spraševati za dovoljenje, če je kaj uporabnega vzemite:) (kaj bi našla tudi v računalniku, še neobjavljenega, a vse je o naravi cvetje, nebo, drevesa).

Še vedno upam, da se bo dalo vzeti s foruma, drugače bo kruto;)

Lp,

Nazaj na vrh Go down
Vida
Začetnik
Začetnik
Vida


Female
Število prispevkov : 31
Age : 68
Registration date : 09/07/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 1:58 pm

Ita-Ines je napisal/a:
:new: :new: :new: :new: :new:

Vabim vas vse aktivne pesnike in pisce proze našega foruma PIP, da prispevate nekaj svojih pesmi in prozo za bodočo razstavo, ki bo na fakulteti za socialno delo, v Ljubljani.

Predstaviti želim naša dela v sklopu projekta Plus5 : po Moč z umetnostjo.

Prosim, če lahko, kar tukaj spodaj v nadaljevanju lepite svoje prispevke in napišete zraven v kateri del našega foruma spada ( ali je to nastalo v npr: areni pesniških izzivov, v terapevtskem kotičku, v multimedijskem ustvarjanju....)

Seveda časa ni veliko :sm10: a upam, da nam v 10 dneh uspe pripraviti razstavo, ki bo zanimiva in vredna ogleda.

To bi lahko bila tudi priložnost, da se srečamo in tako počastimo 5. letnico delovanja naših forumov.

:mojmoj: :w: :w: :w: :sun:
sodelujem !
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 2:28 pm

Super Vida :w: :ddan: in smo že štiri,torej vsaka 3 kartone smilie_girl_300

:papa2:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 2:34 pm

lea199 je napisal/a:
Sama, b predvesem rada sodelovala s haigami, ker jih do zdaj nisem imela nikjer prilike predstaviti.
Če bi šle na karton po 3 bi jih že bilo dovalj (morda celo za štiri). Tudi če grejo gor štiri šeena ostane. Torej pustim Vetje zunaj.

Ko bom imela kaj časa jih ponovno preštejem. Bi se dale haige vzetikar s foruma? Ker imam sama v računalniku totalni nered (z ogromno časa bom kaj našla).

lp,

Na list A4 bi jaz dala po 2 haigi, saj je pri haigi bistvena fotka in manjše fotke ne pridejo toliko do izraza, tako da imaš lahko na enem kartonu 6 ali pa 8 haig po moje gamer1_girl :sm84:

seveda lahko haige vzameš iz foruma in jih kot slike pošlješ Maji, bodo pač v drugem fontu napisane kar ni panike... :papa2:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 2:42 pm

Maja je napisal/a:
Meni je druga slika všeč postavitev, je bolj pestra.
Lahko bi dale v sredino sliko (minjonček) in vse tri pesmi, ki so nastale na sliko. tako bi na panoju bilo nekaj v prispodobi nekakšnega križa? Samo Živo bo treba pocukati če se strinja. Tudi Leine haige bi dala jaz samo po tri na list oziroma, če je to A4 jih lahko sprintam kot a5 in bi jih šlo 6 gor. Saj ena haiga je premajhna za A4 oziroma mislim, da bi bila slika na a4 prevelika in si ne predstavljam tako velike slike. Saj ni nujno, da sodelujemo z enakim številom prispevkov. Kaj menita?

jaz sem si izbrala 3 kratke, kratke "zgodbe" in dve pesmi. Ti pošljem Ines na gmail v vpogled, odobritev in obdelavo. Najprej jih moram malo "pravopisno" popraviti.

ja, kar je skupnih stvaritev gre na posebne kartone, zaenkrat so to trije, lahko pa jih še kaj dokupim ni panike.
Živo bom tudi vprašala če se strinja pri skupnih, da je zravn :sm36:
za haige kot sem že Lei odgovorila bi dala po dve na A4 ker je fotka pomembna in če je manjša nepride toliko do izraza....
seveda ni nujno da imamo vsi enako število prispevkov, kolikor komu paše, oziroma zmore...na razpolago je toliko in tolko prostora, fajn je da ga zapolnimo gamer1_girl smilie_girl_300
in ja kupila bi barven papir in to različnih barv, da popestrimo, kartoni so beli in če bo še na belem vse sprintano, bo čist preveč belo vse skupaj gamer1_girl

Maja, ti kar pošlji ni blema, bom počekirala :navijacica: :papa2: :rose:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 3:52 pm

Ita-Ines je napisal/a:
lea199 je napisal/a:
Sama, b predvesem rada sodelovala s haigami, ker jih do zdaj nisem imela nikjer prilike predstaviti.
Če bi šle na karton po 3 bi jih že bilo dovalj (morda celo za štiri). Tudi če grejo gor štiri šeena ostane. Torej pustim Vetje zunaj.

Ko bom imela kaj časa jih ponovno preštejem. Bi se dale haige vzetikar s foruma? Ker imam sama v računalniku totalni nered (z ogromno časa bom kaj našla).

lp,

Na list A4 bi jaz dala po 2 haigi, saj je pri haigi bistvena fotka in manjše fotke ne pridejo toliko do izraza, tako da imaš lahko na enem kartonu 6 ali pa 8 haig po moje gamer1_girl :sm84:

seveda lahko haige vzameš iz foruma in jih kot slike pošlješ Maji, bodo pač v drugem fontu napisane kar ni panike... :papa2:

Za 2 haigi na A4, se strinjam, če so trije listi, bi šlo 6 ali 8 če so štirje listi, imam prav?
Sedaj bi rada, da mi kdo pove, kako lahko to izvedem (linki na Majin ZS)?

Hvala:)

Seveda lahko dodam, če prostor ne bo zapolnjen:)
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 5:28 pm

lea199 je napisal/a:
Ita-Ines je napisal/a:
lea199 je napisal/a:
Sama, b predvesem rada sodelovala s haigami, ker jih do zdaj nisem imela nikjer prilike predstaviti.
Če bi šle na karton po 3 bi jih že bilo dovalj (morda celo za štiri). Tudi če grejo gor štiri šeena ostane. Torej pustim Vetje zunaj.

Ko bom imela kaj časa jih ponovno preštejem. Bi se dale haige vzetikar s foruma? Ker imam sama v računalniku totalni nered (z ogromno časa bom kaj našla).

lp,

Na list A4 bi jaz dala po 2 haigi, saj je pri haigi bistvena fotka in manjše fotke ne pridejo toliko do izraza, tako da imaš lahko na enem kartonu 6 ali pa 8 haig po moje gamer1_girl :sm84:

seveda lahko haige vzameš iz foruma in jih kot slike pošlješ Maji, bodo pač v drugem fontu napisane kar ni panike... :papa2:

Za 2 haigi na A4, se strinjam, če so trije listi, bi šlo 6 ali 8 če so štirje listi, imam prav?
Sedaj bi rada, da mi kdo pove, kako lahko to izvedem (linki na Majin ZS)?

Hvala:)

Seveda lahko dodam, če prostor ne bo zapolnjen:)

ja imaš prav smilie_girl_020

lahko, daš linke tudi tukaj na forum, pa jih jaz dol snamem, pa pošljem Maji, ni blema :jaaaa;

Ok, :papa2: :hv):
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 5:52 pm

UF, dogaja tu od kar me ni bilo mimo :ni inspiracije


Kako lahko pomagam, od prebranega je toliko da :wac:


:sm84:

:ddan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 5:57 pm

Živa je napisal/a:
UF, dogaja tu od kar me ni bilo mimo :ni inspiracije


Kako lahko pomagam, od prebranega je toliko da :wac:


:sm84:

:ddan:


:ddan:
povej, si zraven, boš predstavila nekaj svojih del?
če pa ne, pa te prosimo za dovoljenje, da objavimo kakšno tvojo poezijo, ki je nastala pri skupnih delih v naših delavnicah.

lp, Ines

:jaaaa; :blusnote:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 6:10 pm

Ita-Ines je napisal/a:
Živa je napisal/a:
UF, dogaja tu od kar me ni bilo mimo :ni inspiracije


Kako lahko pomagam, od prebranega je toliko da :wac:


:sm84:

:ddan:


:ddan:
povej, si zraven, boš predstavila nekaj svojih del?
če pa ne, pa te prosimo za dovoljenje, da objavimo kakšno tvojo poezijo, ki je nastala pri skupnih delih v naših delavnicah.

lp, Ines

:jaaaa; :blusnote:



Oki, sem za, le da vem ne, katera od mojih del bi bila za (sem ...) :sm84:

:jaaaa;

:ddan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 6:27 pm

Da malo osvežim: koliko del, lahko za zraven?
Nekje je tudi nekaj v prozi, ni veliko teksta!
Če lahko, pogledam?
A je še do kdaj je čas?
Jst sem namreč na tesno, nisva si ravno prijatla te dni, za posladek jutri je trgatev bruzzel_girl


:jaaaa;
:ddan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 6:34 pm

Kdo mi prosim lahko pove, kako na novem forumu napišem ZS?

PliS:))))

Maji seveda:)))
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 6:50 pm

Nekaj sem poslala, morda mi je ratalo, torej Maja, če nisi dobila mojega ZS napiši.

Na tem novem forumu mi ne gre ravno fanj (včasih sem ob imenu kliklina ZS in je bilo). Res sem stara;)
Lp,
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 7:10 pm

Maja je napisal/a:
Meni je druga slika všeč postavitev, je bolj pestra.
Lahko bi dale v sredino sliko (minjonček) in vse tri pesmi, ki so nastale na sliko. tako bi na panoju bilo nekaj v prispodobi nekakšnega križa?

Kako bo potem s tem, če slučajno, pesem(od mene napisana) pod navedeno slikico, se mi ne dopade?
Da nebi preveč komplicirala,? bom raje počakala.
Med čekiranjem sem zasledila velikoooo info, tako da sedaj plavam v teh.

:sm84:



:ddan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 7:17 pm

Živa je napisal/a:
Da malo osvežim: koliko del, lahko za zraven?
Nekje je tudi nekaj v prozi, ni veliko teksta!
Če lahko, pogledam?
A je še do kdaj je čas?
Jst sem namreč na tesno, nisva si ravno prijatla te dni, za posladek jutri je trgatev bruzzel_girl


:jaaaa;
:ddan:

Super, fajn, zdaj nas je 5 in imamo na razpolago 2 ali pa 3 kartone odvisno koliko bo katera prispevala...lahko tudi prozo seveda, naj bo pa krajša proza, da se lahko natisne na list A4 in da je berljivo brez lupe :sm10:

torej na en karton gredo lahko 4 listi A4 ali pa 3 listi A4 - odvisno od postavitve kartona.

časa imamo do 18.9. ta dan planiramo postavitev, prej ne, lahko pa da bo kasneje, ker tudi mene čas prehiteva, po levi in desni :hohoh:

uživaj na trgatvi :mojmoj:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 7:19 pm

Živa je napisal/a:
Maja je napisal/a:
Meni je druga slika všeč postavitev, je bolj pestra.
Lahko bi dale v sredino sliko (minjonček) in vse tri pesmi, ki so nastale na sliko. tako bi na panoju bilo nekaj v prispodobi nekakšnega križa?

Kako bo potem s tem, če slučajno, pesem(od mene napisana) pod navedeno slikico, se mi ne dopade?
Da nebi preveč komplicirala,? bom raje počakala.
Med čekiranjem sem zasledila velikoooo info, tako da sedaj plavam v teh.

:sm84:



:ddan:

če se ti ne dopade, jo lahko po mojem še vedno popraviš - za razstavo gamer1_girl
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 7:22 pm

lea199 je napisal/a:
Nekaj sem poslala, morda mi je ratalo, torej Maja, če nisi dobila mojega ZS napiši.

Na tem novem forumu mi ne gre ravno fanj (včasih sem ob imenu kliklina ZS in je bilo). Res sem stara;)
Lp,

bom pogledala, kako je z nastavitvami, ker to ob imenu, bi pa že moralo delovati :sm84: :roll:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptySob Sep 08, 2012 9:12 pm

Ita-Ines je napisal/a:
lea199 je napisal/a:
Nekaj sem poslala, morda mi je ratalo, torej Maja, če nisi dobila mojega ZS napiši.

Na tem novem forumu mi ne gre ravno fanj (včasih sem ob imenu kliklina ZS in je bilo). Res sem stara;)
Lp,

bom pogledala, kako je z nastavitvami, ker to ob imenu, bi pa že moralo delovati 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 876850884 :roll:
Ob imenu ni šlo, potem sem šla na nova sporočila in napisala Maja. Ko sem odposlala sem pokukala na poslano in tega za Majo nisem videla tam. Srčno upam, da je šlo naprej (k Maji) :)
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 EmptyNed Sep 09, 2012 11:18 am

Dobila sem zs Lea. Hvala.

Jutri se na polno posvetim temi. Smo na vezi.
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
Sponsored content





5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza   5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
5. Rojstni dan forumov Poezija in Proza
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» poezija in proza na fotografijo1
» poezija in proza na fotografijo2
» poezija in proza na fotografijo 3
» poezija in proza na fotografijo 4
» poezija in proza na fotografijo 5

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: JAVNO DOSTOPNA POEZIJA ČLANOV :: Razno - Javno :)-
Pojdi na: