Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 5 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 5 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa   za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptySob Mar 19, 2011 9:04 am

včasih se men zgodi, da me tudi po več dni skupaj ni na forumih, ker imam drugje preveč dela, tako, da se opravičujem vsem, ki ste do sedaj čakali po več dni za dostop :wac:

Za bodoče, pa naj velja, da takoj, ko se predstavite NOVI, mi še pošljite mail na
inesko@gmail.com
in bom stvar uredila kakor bo le mogoče hitro :hv): za razumevanje

:sun:

Ines
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Karoll
prva sporočila
prva sporočila



Female
Število prispevkov : 2
Localisation : scdc
Emploi : cxvvc
Loisirs : cvxvcx
Registration date : 23/12/2012

za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa   za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyNed Dec 23, 2012 1:03 am

Pozdravljeni.Moje ime je Karolina in pridružila sem se predvsem iz radovednosti in ljubezni do branja poezije. Me pa zanima so kakšne posebne omejitve?
Ker vidim da ne morem dostopati do vseh tem na forumu...Npr do arhivov starih pesmi... Tam bi rada začela da preidem potem na "sveže meso" :)

Hvala za odgovor!
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa   za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa EmptyNed Dec 23, 2012 8:13 am

Karoll je napisal/a:
Pozdravljeni.Moje ime je Karolina in pridružila sem se predvsem iz radovednosti in ljubezni do branja poezije. Me pa zanima so kakšne posebne omejitve?
Ker vidim da ne morem dostopati do vseh tem na forumu...Npr do arhivov starih pesmi... Tam bi rada začela da preidem potem na "sveže meso" :)

Hvala za odgovor!
Pozdravljena in dobrodošla Karolina med nami :w: :w: :w: , dostop ti bom zdaj uredila in upam, da bo OK. :papa2: :lepdaaaan:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Sponsored content





za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa   za NOVE člane, ki so  se predstavili pa še nimajo dostopa Empty

Nazaj na vrh Go down
 
za NOVE člane, ki so se predstavili pa še nimajo dostopa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: