Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 9 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 9 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Kakšna je zgodba te fotke?

Go down 
+9
Maja
taj*
Lenski Nezgoda
Ita-Ines
latani
Matjaz
Rika
Luana
FerroMonaDe - skupina
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
AvtorSporočilo
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySob Maj 26, 2012 6:44 pm

taj* je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Dama je. Prefinjena. Porcelanasta je punčka, s počesanimi lasmi in izumetničeno govorico. Oblečena je v bonton, nasmeh skriva gnev, laskajo ji puhlice. Predana je, zvesta, živi v kletki. Prodana je, poteptana. Krhka in zlomljiva, kolena se ji šibijo pod krutostjo sveta. V jok jo spravi trda beseda, a v obup jo spravlja trdo srce.

Neštetokrat je poskušala zbežati. Gola in bosa, lačna sred zmrzali. V snegu so stare sledi, samo njena gaz od doma hiti. Ujeta je v času, omejena s sponami preteklosti. Ne zna se boriti, ne mara žuljavih rok. S solzo umaže svojo belo rokavičko in se venomer vrača v objem melanholije.

Super, Taj, zelo dober zapis :)
Nazaj na vrh Go down
taj*
Odličen
Odličen
taj*


Female
Število prispevkov : 407
Registration date : 25/07/2007

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySob Maj 26, 2012 8:19 pm

lea199 je napisal/a:
taj* je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Dama je. Prefinjena. Porcelanasta je punčka, s počesanimi lasmi in izumetničeno govorico. Oblečena je v bonton, nasmeh skriva gnev, laskajo ji puhlice. Predana je, zvesta, živi v kletki. Prodana je, poteptana. Krhka in zlomljiva, kolena se ji šibijo pod krutostjo sveta. V jok jo spravi trda beseda, a v obup jo spravlja trdo srce.

Neštetokrat je poskušala zbežati. Gola in bosa, lačna sred zmrzali. V snegu so stare sledi, samo njena gaz od doma hiti. Ujeta je v času, omejena s sponami preteklosti. Ne zna se boriti, ne mara žuljavih rok. S solzo umaže svojo belo rokavičko in se venomer vrača v objem melanholije.

Super, Taj, zelo dober zapis :)

Hvala! :)
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyNed Maj 27, 2012 5:55 am

taj* je napisal/a:
lea199 je napisal/a:
taj* je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Dama je. Prefinjena. Porcelanasta je punčka, s počesanimi lasmi in izumetničeno govorico. Oblečena je v bonton, nasmeh skriva gnev, laskajo ji puhlice. Predana je, zvesta, živi v kletki. Prodana je, poteptana. Krhka in zlomljiva, kolena se ji šibijo pod krutostjo sveta. V jok jo spravi trda beseda, a v obup jo spravlja trdo srce.

Neštetokrat je poskušala zbežati. Gola in bosa, lačna sred zmrzali. V snegu so stare sledi, samo njena gaz od doma hiti. Ujeta je v času, omejena s sponami preteklosti. Ne zna se boriti, ne mara žuljavih rok. S solzo umaže svojo belo rokavičko in se venomer vrača v objem melanholije.

Super, Taj, zelo dober zapis :)

Hvala! :)

:jaaaa;


:super:

P.s. pohvalno dober izbor sličice


Nazadnje urejal/a Vrtnica Ned Maj 27, 2012 7:17 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
taj*
Odličen
Odličen
taj*


Female
Število prispevkov : 407
Registration date : 25/07/2007

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyNed Maj 27, 2012 7:06 am

Vrtnica je napisal/a:
taj* je napisal/a:
lea199 je napisal/a:
taj* je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Dama je. Prefinjena. Porcelanasta je punčka, s počesanimi lasmi in izumetničeno govorico. Oblečena je v bonton, nasmeh skriva gnev, laskajo ji puhlice. Predana je, zvesta, živi v kletki. Prodana je, poteptana. Krhka in zlomljiva, kolena se ji šibijo pod krutostjo sveta. V jok jo spravi trda beseda, a v obup jo spravlja trdo srce.

Neštetokrat je poskušala zbežati. Gola in bosa, lačna sred zmrzali. V snegu so stare sledi, samo njena gaz od doma hiti. Ujeta je v času, omejena s sponami preteklosti. Ne zna se boriti, ne mara žuljavih rok. S solzo umaže svojo belo rokavičko in se venomer vrača v objem melanholije.

Super, Taj, zelo dober zapis :)

Hvala! :)

:jaaaa;


:super:


Hvala :sm14:
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyNed Jul 15, 2012 8:44 pm

Nov izziv:

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Summer-Sun
slika/internet
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPon Jul 16, 2012 9:30 pm

Dobra fotka, jaz se je bom lotila naslednjič
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyTor Jul 17, 2012 1:34 pm

Maja je napisal/a:
Dobra fotka, jaz se je bom lotila naslednjič

Hvala, Maja,

fotka mi je bila v hipu všeč:) Upam, da bomo ob njej dobili navdih:)
(sama navadno ne pišem dobro na "svoje" fotke, morda bo tokrat bolje, ker je fotka z neta;)))

trenutno nimam dovolj časa, a obljubim, da pridem kmalu mimo:)
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySre Jul 18, 2012 7:25 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Summer-Sun

Vedno sem sanjala, da boš v moje življenje prišel tiho in počasi. Iskala sem te med svojimi znanci. Tik preden sem obupala in pomislila, da te nikoli ne bo, si prišel. Nisi prišel po mojih pričakovanjih. Tudi sam nisi po mojih pričakovanjih in otroških sanjarijah. Si samo svoj, brez kompromisov. Prišel si iznenada in v hipu me zadel z svojo privlačnostjo. Kot žgoče poletno sonce si me obsijal. Zaslepil si moj pogled, da videla sem le tebe. Ožgal si moje srce. Vnel ga, da v hipu je le zate gorelo. Z močjo bogov priklenil si me nase in mi srce pustil večno goreti le za te. Rada imam tvoj sij in moč s katero me še vedno obsijavaš. Ob tebi srečna cvetim.
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySre Jul 18, 2012 9:09 pm

Lepo, Maja,

zares si pridna :rose:
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPet Jul 20, 2012 8:57 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Z veseljem bi ustavila čas, življenju obrnila tok, dogodkom preoblikovala krila sebi olajšala minute na tuzemeljski ravni.
Žal, to ni realnost, le pobožne sanje!
Kljub temu da počneš vse v rokavicah ti čustva uhajajo iz vajeti.
Popustile so pod težo bremen, poskušaš se predajat, vedno ne uspe, važen je namen.
Prebujanje v hladno jutro z mislijo, kar ostaja so le spomini na ledeno dobo!
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySob Jul 21, 2012 8:06 am

Živa je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Frozenintimebymstoygirl

Z veseljem bi ustavila čas, življenju obrnila tok, dogodkom preoblikovala krila sebi olajšala minute na tuzemeljski ravni.
Žal, to ni realnost, le pobožne sanje!
Kljub temu da počneš vse v rokavicah ti čustva uhajajo iz vajeti.
Popustile so pod težo bremen, poskušaš se predajat, vedno ne uspe, važen je namen.
Prebujanje v hladno jutro z mislijo, kar ostaja so le spomini na ledeno dobo!

lepo, Živa :rose:
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyNed Jul 22, 2012 6:21 pm

Hvala Lea :rose:

Živa lep zapis smilie_girl_020
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyNed Jul 22, 2012 7:37 pm

Po resnici povedano: malo zadovoljna s svojim delom, ne gre.
Ne dohajam vaju, pravi mojstrici sta.
Nisem še polnila baterij, zima jih je potrošila, posledice so več kot vidne.


:jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySre Jul 25, 2012 8:44 pm

Nov izziv (na Majino željo:)):

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 1nebomedoblaki
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Jul 26, 2012 6:00 pm

Wau lepa sličica, hvala Lea :jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPon Jul 30, 2012 9:00 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 1nebomedoblaki

zadnji svetli izdihljaji dneva počasi zamirajo. Bil je dolg dan. Toliko stvari se je zgodilo, na tolikih mestih sem bila in toliko besed se je zvrstilo v še enem dnevu mojega življenja. narava me opozarja, da je čas, da za danes tudi sama odložim obveznosti in opravila. Sledim notranjemu glasku. Sezujem si natikače in bosa se podam po mehki travi v zavetje dreves. Z vsakim korakom odlagam kramo današnjega dne. Pridem srečna in nasmejana do debelega debla, ki me vabi v svoje zavetje. Sedem na njegove korenine in se naslonim na njegovo močno deblo. Še zadnja skrb je odletela visoko v nebo in se izgubila v prihajajoči noči. Diham počasi in globoko. Vsak vdih je kamenček v mozaiku moje sprostitve. Hvala za ta prelep dan. Hvala za možnost, da se lahko umirim in si naberem moči za nov dan, ki bo še boljši od današnjega.


Nazadnje urejal/a Maja Tor Jul 31, 2012 10:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
Snowflake.*
Mojster
Mojster
Snowflake.*


Female
Število prispevkov : 633
Age : 32
Localisation : Novo mesto
Emploi : študentka
Loisirs : ..
Registration date : 31/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyPon Jul 30, 2012 9:15 pm

Maja je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 1nebomedoblaki

zadnji svetli izdihljaji dneva počasi zamirajo. Bil je dolg dan. Toliko stvari se je zgodilo, na tolikih mestih sem bila in toliko besed se je zvrstilo v še enem dnevu mojega življenja. narava me opozarja, da je čas, da za danes tudi sama odložim obveznosti in opravila. Sledim notranjemu glasku. Sezujem si natikače in bosa se podam po mehki travi v zavetje dreves. Z vsakim korakom odlagam kramo današnjega dne. Pridem srečna in nasmejana do debelega debla, ki me vabi v svoje zavetje. Sedem na njegove korenine in se naslonim na njegovo močno deblo. Še zadnja skrb je odletela visoko v nebo in se izgubila v prihajajoči noči. Diham počasi in globoko. Vsak vdih je kamenček v mozaiku moje sprostitve. Hvala za ta prelep dan. Hvala za možnost, da se lahko umirim in si naberem moči za nov dan, ki bo še boljši od današnjega.

Super je! Prav prijetno je prebrat nekaj tako lahkotnega in pozitivnega :rose:
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyTor Jul 31, 2012 8:29 am

Maja je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 1nebomedoblaki

zadnji svetli izdihljaji dneva počasi zamirajo. Bil je dolg dan. Toliko stvari se je zgodilo, na tolikih mestih sem bila in toliko besed se je zvrstilo v še enem dnevu mojega življenja. narava me opozarja, da je čas, da za danes tudi sama odložim obveznosti in opravila. Sledim notranjemu glasku. Sezujem si natikače in bosa se podam po mehki travi v zavetje dreves. Z vsakim korakom odlagam kramo današnjega dne. Pridem srečna in nasmejana do debelega debla, ki me vabi v svoje zavetje. Sedem na njegove korenine in se naslonim na njegovo močno deblo. Še zadnja skrb je odletela visoko v nebo in se izgubila v prihajajoči noči. Diham počasi in globoko. Vsak vdih je kamenček v mozaiku moje sprostitve. Hvala za ta prelep dan. Hvala za možnost, da se lahko umirim in si naberem moči za nov dan, ki bo še boljši od današnjega.

Lepo Maja, le tipkarsko napakico dneva popravi :)
(slučajno zaznala, upam, da mi ne zameriš. Sama imam rada, če me kdo opozori na napake)
:rose:
lp,
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyTor Jul 31, 2012 1:18 pm

:rose: Maja
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyTor Jul 31, 2012 10:08 pm

Drage moje hvala :rose:

Lea, popravila sem. Dugič lahko tudi ti popraviš (saj imaš dostop, če se ne motim). Tudi sama ne maram napak, a kaj, ko jih je za seboj najtežje najti :sm50:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptySre Avg 01, 2012 1:15 pm

Maja je napisal/a:
Drage moje hvala :rose:

Lea, popravila sem. Dugič lahko tudi ti popraviš (saj imaš dostop, če se ne motim). Tudi sama ne maram napak, a kaj, ko jih je za seboj najtežje najti :sm50:

Vesela sem, da nisi zamerila :)
Ja, dostop imam, vendar je tako teško popravljat brez soglasja avtorja.
Vem kako je z iskanjem napak (sama preberem tudi huše zatipkarije povsem pravilno, ker pač vem kaj sem hotela zapisati;)))

lp
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Avg 02, 2012 7:10 am

Jaz ne bom nič zamerila, če mi popraviš zatipkano. Če pogledam na to z drugega zornega kota, saj napačno črkovanje, manjkajoča črka ali črka preveč v tekstu ne spremenijo "sporočila" teksta, odprava take napeke samo pomaga pri branju.

Želim ti lep (vroč) dan in obilo navdiha. Naj se muzo tudi pri Živi malo ustavi in jo pocuka za rob kiklice (ker predvidevam, da sedaj nima rokavov).

:lepdaaaan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Avg 02, 2012 9:29 am

Maja je napisal/a:
Jaz ne bom nič zamerila, če mi popraviš zatipkano. Če pogledam na to z drugega zornega kota, saj napačno črkovanje, manjkajoča črka ali črka preveč v tekstu ne spremenijo "sporočila" teksta, odprava take napeke samo pomaga pri branju.

Želim ti lep (vroč) dan in obilo navdiha. Naj se muzo tudi pri Živi malo ustavi in jo pocuka za rob kiklice (ker predvidevam, da sedaj nima rokavov).

:lepdaaaan:

Ja, saj v bistvu imaš prav:)

Želim lep dan in zaplešita z muzotom obe z Živo, no kar vsi sodelujoči na tem forumu:)))
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Avg 02, 2012 11:36 am

Maja je napisal/a:
Naj se muzo tudi pri Živi malo ustavi in jo pocuka za rob kiklice (ker predvidevam, da sedaj nima rokavov).

:lepdaaaan:

tudi kikelco, sem pa tja :hahaha: :sm10:

Hvala Maja :jaaaa;

Moj muzo se mi približa, izpusti svoj božajoči snop besed, to pa, ob času kateri mi je namenjen spanec!
Dva vkup ne gre :sm10:
Uf je komplicirano

:lepdaaaan:

Imejte se v :rozice:-ju
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 EmptyČet Avg 02, 2012 9:02 pm

Poletje

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Summer-Sun
slika/internet

Sonce se nagiba. Z neba prši rumena ob škrtanju poletnih vetrov rojena bolečina. Pronica med uvelim listjem. Stisnjena v pramene sili skozi okna.
Suša drobi prst v pordele grude in zrak migota v tisočerih vibracijah.
Škržati dvigajo svoja godala visoko v krošnje hrastov.
Ležim v senci in sanjam morsko peno.



Nazadnje urejal/a lea199 Sob Avg 04, 2012 7:38 pm; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 12 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kakšna je zgodba te fotke?
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 21Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Ljubezenska zgodba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: UČILNICA-PROZA :: Arena proznih izzivov-
Pojdi na: