Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Kakšna je zgodba te fotke?

Go down 
+9
Maja
taj*
Lenski Nezgoda
Ita-Ines
latani
Matjaz
Rika
Luana
FerroMonaDe - skupina
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AvtorSporočilo
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 1:09 pm

latani je napisal/a:
Maja je napisal/a:
nov izziv

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254

Na tole slikco sem imela zapisano temo na FB v zapiskih. Pa iščem in listam po straneh nakar mi FB sesuje in nimam več dostopa. grrr ... :hahaha:
Pa prilepim nekaj druga v moji zbirki. Wink
Mavrično obarvan dan prav vsem :kisss:

Kar, če imaš kaj primernega.

Tudi sama sem že pisala na to fotko (pesem), seveda sem fotko našla na internetu.
Sedaj se pripravljam, rada bi napisala krajšo prozico, ki sodi v to rubriko. Maja vedno najde kakšno dobro fotko, da je užitek pisati.

Lp, :papa2:
Nazaj na vrh Go down
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 1:26 pm

Ja Lea199, sem v svoji zbirki "Prisluhni šepetu srca" prilepila nekaj kratkega. Imam pa še namen prilepiti svojo slikco iz sprehoda okoli Šmartinskega jezera s sestro, pa bom videla, če bom še pri volji za pisanje. Wink
Drugače pa tudi jaz "kradem" slikce z neta, če mi je katera všeč in mi da navdih za pisanje.
Sem opazila Majino dobro izbiro. :)
:ddan:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 1:42 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2

Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 8:51 pm

Jasnovidka preteklosti

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254


Drsim skozi zarjo, ki napoveduje nov dan.
Tiho prisluhnem. V sebi preštevam potrditve in pripadnosti, rahlo vtkane v šepet piša.
Plavam nazaj. Zaiskrim v noči predaje. Tonem v prisluhe poigravanj. Sem gorivo za nenasitne plamene, presežene v raziskovanja tja do poslednjega vlakna.
Napolnjena minevam. Postajam globina v globini. Skoraj brez diha, začutim razbremenitev. Odprtost.
Ponovno grem čez rosne začetke.
Ohranjam vlažno lepoto dvojine.


Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2011 6:25 pm

latani je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2


Lantani, hvala za to fotko. Lepa:)

Sedaj si moram kaj zamisliti, potem lahko napišem.

Prepričana sem, da bo šlo:)

Fotka mi je ful všeč.

Lp, Lea
Nazaj na vrh Go down
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2011 9:38 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254

Po temačnem obdobju sivine, ki nam jo je prinesel dež in tistem zopernem vetru, ki me je sredi poletja premrazil do kosti je končno skozi oblake pokukalo sonce. Jutro se je rodilo s soncem in mi na obraz narisalo nasmeh. Globoko sem vdahnila poživljajočo toplino. Vonj me je predramil in napolnil s hvaležnostjo in veseljem. Pogrešala sem posedanja v naravi in nastavljanja toplim sončnim žarkom. Vse okoli mene se je znova prebudilo, oživelo. Jaz spet čutim, da sem živa.
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2011 9:44 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2

Sama stopam po poti, nikjer ni nikogar, ki bi me spremljal. Nikogar, ki bi me pozdravil ali mi samo zaželel dober dan. Nikogar, ki bi ga pozdravila ali mu zaželela dober dan. Sama sem. Samo jaz in narava. Glasno ptičje petje me spremlja na mojem sprehodu. Ta majhna bitja so tako srečna in zadovoljna, da jih moja bližina sploh ne moti. Tudi njihovo rasposajeno vedenje ne moti mene. Le zakaj bi me? Čeprav po poti stopam sama sem zadovoljna. Vem, da se moja pot vselej konča pri tebi.
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySob Jul 09, 2011 12:58 pm

Dvakrat lepo Maja :jaaaa;

Sama rabim nekaj časa, :bere:

Lp, :mojmoj:
Nazaj na vrh Go down
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySob Jul 09, 2011 1:40 pm

Bravo Maja za obe zgodbici. Luštno. In jaz se Lei pridružujem, potrebujem še malček časa. Grem ravno zdaj iskat navdih v naravo. "Se vidimo" zvečer. Wink
:sun:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySob Jul 09, 2011 4:55 pm

Maja je napisal/a:
nov izziv

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254

Ko že pomisliš, da si izgubljen v vsej tej materialistični zmešnjavi, kaosu hitenja, se nekaj prelomi in zgodi se velik pok, kot preskok iz mrtvila. Iz nič se porodi tisto nekaj, kar si na glas niti izustiti ne upaš.
Si v trenutku, ko ne veš več naprej in si rečeš »Izgubiti nimam več kaj«, ko tiho, počasi stopaš bosih nog po travi skozi gozd. Tu in tam te zbode suha, odpadla vejica ali oplazi ostra praprot kot v opomin, da je bolečin dovolj. Sprejmeš jih kot izziv, da so mimo, preteklost bledih senc. A z vsakim korakom se rojeva nov dih in z njim navdih, polnost idej kreativnosti, upanja, zaupanja in moč. Ustaviš se in spolnostjo srca objameš drevo in zazdi se ti, kot da te nekaj objame v svoj objem in ti podari novo moč. Zavriskaš s polnimi pljuči in presenečen sam nad sabo stečeš proti mehki jasi, kot da tečeš nekomu v objem … in zadovoljen si sam s sabo. Rodi se nov dan. Rodi se nov ti, … ker zdaj, srečen si.


(Hvala Maja za Nov Izziv :mojmoj: )
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySob Jul 09, 2011 5:32 pm

latani je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2


Pogled mi seže skozi gozd v neznano in budi radovednost kam me pot vodi. V prijetni družbi ljubeče osebe postojim na mostičku. Naslonim se na desno stran ograje in pogled se ustavi v potočku, kjer se iz mivke riše otoček v obliki srca. Ali je morda le podoben kužku? Kot bi se Pluton veselo smehljal in me popeljal v spomine skozi otroštvo, ko smo še gledali risanke.
Ooo kako svobodno poplesujejo misli, ko si v naravi. Prisluhneš petju ptic, tihemu prišepetavanju dreves in gozdnih prebivalcev, … Že posluh k tišini mnogo pove ali preprosto zdravi ranjeno dušo. Ahhh in to nežno božanje sapice po obrazu. Rahel vetrič ti mrši lase, a ti je vseeno kakšen je izgled, ker te ima oseba ob tebi, gozd, narava, rada takšnega kot si, v vsej svoji podobi. Počasi se pomikava po mostičku, uživava v vsakem koraku in se veseliva vsake podrobnosti, lepote, ki jo lahko občudujeva. Tu in tam postanem in s telefonom ovekovečim Trenutek. Trenutek, kot je ta slika, skozi katero se na koncu v drevesnih krošnjah široko smehlja srce. Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPon Jul 11, 2011 9:02 pm

hvala Lea, se že veselim tvojega prispevka :mojmoj:

Latani lepo :q: veseli me, da si z nami :jaaaa;



:cmok:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyPon Jul 11, 2011 9:28 pm

Maja je napisal/a:
hvala Lea, se že veselim tvojega prispevka :mojmoj:

Latani lepo :q: veseli me, da si z nami :jaaaa;



:cmok:

Bravo obe, res sta pridni,
:super:

jaz še vedno samo razmišljam.
:bere:
Nazaj na vrh Go down
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyTor Jul 12, 2011 8:03 am

Hvala Maja in Lea.
:ddan:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Rika
Mojster
Mojster
Rika


Female
Število prispevkov : 904
Age : 50
Localisation : -
Emploi : -
Loisirs : -
Registration date : 25/05/2007

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyTor Jul 12, 2011 6:17 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254

A veš, včeraj, ko si poljubil mi dlan …
Se ne spomniš več, a ne. Zate je bila le spontana gesta. Takšen si.
A zame …
Mmmmm ,mene ponese med trave, v tisto zelenje, kjer plešem bosa in gola v vetru in diši …
Saj veš kako diši pri meni življenje.
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Rika
Mojster
Mojster
Rika


Female
Število prispevkov : 904
Age : 50
Localisation : -
Emploi : -
Loisirs : -
Registration date : 25/05/2007

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyTor Jul 12, 2011 6:26 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2


Le stopinja naju loči. Ozka potka po kateri bi morda prišla do tebe. Včasih sem hodila po tej potki. Kot otrok. In ljudje so se sprehajali. Se še spomniš tiste tretje deščice, ki je vsakič zacvilila pod najinimi nogami. Ti si tako rad skakal po njej. Meni je bilo smešno. In sem se smejala. Pravkar sem stopila nanjo. Ne cvili več. Nekdo je zabil vanjo žeblje, ki so že zarjaveli. Tako daleč je že. Te najdem še zmeraj na drugi strani? Potka je prazna ...
In včasih se mi zazdi, da še stojiš tam.

Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=Rika
Maja
Veteran
Veteran
Maja


Female
Število prispevkov : 3225
Age : 50
Localisation : Ljubljana
Emploi : *
Loisirs : *
Registration date : 03/11/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptyTor Jul 12, 2011 8:12 pm

:wow: Rika :super: za obe :q:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 7:32 am

Maja je napisal/a:
:wow: Rika :super: za obe :q:

Enako z moje strani:)))
Nazaj na vrh Go down
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 11:14 am

latani je napisal/a:
latani je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2


Pogled mi seže skozi gozd v neznano in budi radovednost kam me pot vodi. V prijetni družbi ljubeče osebe postojim na mostičku. Naslonim se na desno stran ograje in pogled se ustavi v potočku, kjer se iz mivke riše otoček v obliki srca. Ali je morda le podoben kužku? Kot bi se Pluton veselo smehljal in me popeljal v spomine skozi otroštvo, ko smo še gledali risanke.
Ooo kako svobodno poplesujejo misli, ko si v naravi. Prisluhneš petju ptic, tihemu prišepetavanju dreves in gozdnih prebivalcev, … Že posluh k tišini mnogo pove ali preprosto zdravi ranjeno dušo. Ahhh in to nežno božanje sapice po obrazu. Rahel vetrič ti mrši lase, a ti je vseeno kakšen je izgled, ker te ima oseba ob tebi, gozd, narava, rada takšnega kot si, v vsej svoji podobi. Počasi se pomikava po mostičku, uživava v vsakem koraku in se veseliva vsake podrobnosti, lepote, ki jo lahko občudujeva. Tu in tam postanem in s telefonom ovekovečim Trenutek. Trenutek, kot je ta slika, skozi katero se na koncu v drevesnih krošnjah široko smehlja srce. Wink
Zelo lepo napisano Latani, tudi sama nekoč doživela podobno.
Z meni, drago osebo, se prepustila čarobnosti trenutka in okolici, katera je uživala ob najini bližini.
Včasih se niti zavedamo ne, kako pomembni so trenutki ko odmislimo, le prepustimo se življenju.
Prečudovito, vse spontano brez naprezanja in ahtanja na spodrsljaje, enostavno živimo in to je to!

:jaaaa;


:mojmoj:

Ostali ste tudi :super:

:prva liga:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 12:28 pm

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 60362254
[slika/internet]


V nežnem objemu rose

Tako lepo in pomirjujoče je tukaj!
Jutranja rosa mi boža od noči ogreta stopala.
Zaspane in še krmežljave očim, si manem ob pogledu na te lepote.
Kakor po čudežu obdarjena s čudovito okolico.
Enkratno doživetje trenutka.
Srce zadrgeta, spomini odtavajo.
Še vedno živim s tem, vsakodnevni obisk tega je kakor balzam za dušo.
Spominjam se dogodkov iz otroštva.
Kakor malo dekle, zelo veliko časa preživela na zelenih planjavah v družbi cvetlic, metuljev, gosenic, mravelj.
Počaščena sem bila občasnih obiskov kunčjih mladičev.
Spomini so ostali, živo zapisani.
To so najdražje izkušnje, v hrambi kakor zlata popotnica za življenje.
Vedno znova podoživljam ta del svojega potovanja.
Nežni vetrič me objame in ponese s svojim omamnim vonjem, v svet domišljije in otroške razigranosti.
Ta se z leti odloži v zakotni del zavedanja in zelo težko, jo ponovno vso prašno in od časa obarvano potegnemo na površje.

Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 1:18 pm

Vrtnica je napisal/a:

Zelo lepo napisano Latani, tudi sama nekoč doživela podobno.
Z meni, drago osebo, se prepustila čarobnosti trenutka in okolici, katera je uživala ob najini bližini.
Včasih se niti zavedamo ne, kako pomembni so trenutki ko odmislimo, le prepustimo se življenju.
Prečudovito, vse spontano brez naprezanja in ahtanja na spodrsljaje, enostavno živimo in to je to!

:jaaaa;


:mojmoj:

Ostali ste tudi :super:


:prva liga:

Hvala Vrtnica. Me veseli, da ti moja zgodba obuja lepe spomine. Very Happy
Mislim, da se spontanosti in sebe neomejevanja še učimo. Verjamem, da nam gre čedalje bolje. Wink

:mojmoj:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 1:21 pm

Rika je napisal/a:
Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 3711smartjpot2


Le stopinja naju loči. Ozka potka po kateri bi morda prišla do tebe. Včasih sem hodila po tej potki. Kot otrok. In ljudje so se sprehajali. Se še spomniš tiste tretje deščice, ki je vsakič zacvilila pod najinimi nogami. Ti si tako rad skakal po njej. Meni je bilo smešno. In sem se smejala. Pravkar sem stopila nanjo. Ne cvili več. Nekdo je zabil vanjo žeblje, ki so že zarjaveli. Tako daleč je že. Te najdem še zmeraj na drugi strani? Potka je prazna ...
In včasih se mi zazdi, da še stojiš tam.


Luštno Rika. :super: za obe zgodbici.
Koliko izvirnosti nastane iz ene slikce.
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 1:25 pm

Lepo Vrtnica. :prva liga:
:metulcki:

(uh, zopet mi nagaja tole citiranje ... nikakor ne morem citirat, saj se samo izbriše Neutral Shocked )
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 5:12 pm

latani je napisal/a:
Lepo Vrtnica. :prva liga:
:metulcki:

(uh, zopet mi nagaja tole citiranje ... nikakor ne morem citirat, saj se samo izbriše Neutral Shocked )


Ha, ha kar samo se izbriše :hahaha:
poznamo take postopke :hohoh:

vsi smo 1x prvič bili na temu delu sveta, zato nč ne de, če se kaj po nesreči, "samo" izbriše

:kisss:

:jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 5:33 pm

Vrtnica je napisal/a:
latani je napisal/a:
Lepo Vrtnica. :prva liga:
:metulcki:

(uh, zopet mi nagaja tole citiranje ... nikakor ne morem citirat, saj se samo izbriše Neutral Shocked )


Ha, ha kar samo se izbriše :hahaha:
poznamo take postopke :hohoh:

vsi smo 1x prvič bili na temu delu sveta, zato nč ne de, če se kaj po nesreči, "samo" izbriše

:kisss:

:jaaaa;

Ma ti se le smej, ko si že veteran ... :pale: jaz se še pa lovim po teh vaših labirintih. Edino kar znam je, da klikam "Latest topics", za ostalo sem pa že kot izgubljeni pišče. :wac: Very Happy
Nerodno je le, ko nekomu odgovorim in oseba ne ve, da je njej namenjeno, razen v primeru, da imam srečo, da takoj za njo komentiram. Wink
:kisss:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Sponsored content





Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšna je zgodba te fotke?   Kakšna je zgodba te fotke? - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kakšna je zgodba te fotke?
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 21Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Ljubezenska zgodba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: UČILNICA-PROZA :: Arena proznih izzivov-
Pojdi na: