Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 8 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 8 gostov

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Novi člani se predstavijo :-)

Go down 
+13
Petra
zemljan
pittbull
FerroMonaDe - skupina
Nim
Eva
Maja
Ita-Ines
lea199
Matjaz
Luana
Anja
Veronica.
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 4:56 pm

Oj
počakaj na Ines, ti reši :ddan:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
pittbull
Začetnik
Začetnik
pittbull


Male
Število prispevkov : 28
Age : 57
Localisation : slovenija
Emploi : maribor
Loisirs : 2000
Registration date : 12/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 6:24 pm

hvala
Nazaj na vrh Go down
http://mojmir.ferenc91@gmail.com
Matjaz
Velemojster
Velemojster
Matjaz


Male
Število prispevkov : 1924
Age : 31
Localisation : Cosmos
Emploi : svobodnež
Loisirs : :)
Registration date : 19/03/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 6:53 pm

pittbull je napisal/a:
sem pisec pesmi(če so dobre boste ocenili sami)in se že veselim pisanja na tem portalu če mi kdo razloži kako naj objavljam :sos: nekateri me že poznate nekateri me še boste

lp pittbull-MOJMIR

Lepo pozdravljen Pitbull!Very Happy
Komaj čakam, da preberem kaj tvojega^^
:w: :w: :dobrodosli:
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/mattIDK?ref=name
pittbull
Začetnik
Začetnik
pittbull


Male
Število prispevkov : 28
Age : 57
Localisation : slovenija
Emploi : maribor
Loisirs : 2000
Registration date : 12/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 7:15 pm

Žal, vendar v tem forumu lahko odgovarjajo na sporočila le Uporabniki s posebnim dovoljenjem za dostop.

nevem zakaj mi to piše ko hočem kaj oddati lp mojmir
Nazaj na vrh Go down
http://mojmir.ferenc91@gmail.com
Matjaz
Velemojster
Velemojster
Matjaz


Male
Število prispevkov : 1924
Age : 31
Localisation : Cosmos
Emploi : svobodnež
Loisirs : :)
Registration date : 19/03/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Mar 13, 2011 7:23 pm

pittbull je napisal/a:
Žal, vendar v tem forumu lahko odgovarjajo na sporočila le Uporabniki s posebnim dovoljenjem za dostop.

nevem zakaj mi to piše ko hočem kaj oddati lp mojmir

Mojmir, pozdravljen.

Administrator ti mora najprej dovoliti dostop, to pa je Ines.:)
Ona pa mislim da še ni bila na forumu, odkar si se prijavil.
Le malce počakaj prosim:)

Lepo bodi,
Matjaž:)
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/mattIDK?ref=name
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptySob Mar 19, 2011 8:59 am

pittbull je napisal/a:
sem pisec pesmi(če so dobre boste ocenili sami)in se že veselim pisanja na tem portalu če mi kdo razloži kako naj objavljam :sos: nekateri me že poznate nekateri me še boste

lp pittbull-MOJMIR

:w: pittbull-MOJMIR

dostop urejen :papa2: :navijacica: :lepdaaaan:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
pittbull
Začetnik
Začetnik
pittbull


Male
Število prispevkov : 28
Age : 57
Localisation : slovenija
Emploi : maribor
Loisirs : 2000
Registration date : 12/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: oj   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptySob Mar 19, 2011 9:38 am

hvala :kava: :kava: :kava:
Nazaj na vrh Go down
http://mojmir.ferenc91@gmail.com
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptySob Mar 19, 2011 9:53 am

pittbull je napisal/a:
hvala :kava: :kava: :kava:

:w: :w: :w:
:lepdaaaan:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Petra
prva sporočila
prva sporočila



Female
Število prispevkov : 5
Localisation : Ljubljana
Emploi : Študentka
Loisirs : :)
Registration date : 28/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hej   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 10:34 pm

živjo!
jaz sem se končno spravla in poiskala spletno stran z poezijo, kar si oblublam že doug časa da bom naredila. pesmi pišem že kakih šest let, ko sem bila še na srednji šoli, sva jih skupaj s profesorjem za slovenščino pregledovala in se o njih pogovarjala, zdej pa mi to manjka, zato sem tukaj Wink :)
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Mar 29, 2011 5:20 am

Petra je napisal/a:
živjo!
jaz sem se končno spravla in poiskala spletno stran z poezijo, kar si oblublam že doug časa da bom naredila. pesmi pišem že kakih šest let, ko sem bila še na srednji šoli, sva jih skupaj s profesorjem za slovenščino pregledovala in se o njih pogovarjala, zdej pa mi to manjka, zato sem tukaj Wink :)


:w: Petra na našem forumu in veliko navdiha :sun: :rozice:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Matjaz
Velemojster
Velemojster
Matjaz


Male
Število prispevkov : 1924
Age : 31
Localisation : Cosmos
Emploi : svobodnež
Loisirs : :)
Registration date : 19/03/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Mar 29, 2011 6:19 pm

Petra je napisal/a:
živjo!
jaz sem se končno spravla in poiskala spletno stran z poezijo, kar si oblublam že doug časa da bom naredila. pesmi pišem že kakih šest let, ko sem bila še na srednji šoli, sva jih skupaj s profesorjem za slovenščino pregledovala in se o njih pogovarjala, zdej pa mi to manjka, zato sem tukaj Wink :)

:wl:
Pozdravljena!

Upam, da ti bo tu všeč:) Se beremo;)

Matjaž
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/mattIDK?ref=name
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Mar 29, 2011 8:14 pm

Dobrodošla Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 512777
Nazaj na vrh Go down
pittbull
Začetnik
Začetnik
pittbull


Male
Število prispevkov : 28
Age : 57
Localisation : slovenija
Emploi : maribor
Loisirs : 2000
Registration date : 12/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Mar 29, 2011 9:00 pm

:w: :w: :w: :w: :q:

hi
Nazaj na vrh Go down
http://mojmir.ferenc91@gmail.com
zemljan
Odličen
Odličen
zemljan


Male
Število prispevkov : 268
Localisation : ljubljana
Emploi : gimnazijec
Loisirs : =)
Registration date : 04/03/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptySre Mar 30, 2011 10:34 am

zdravo =) upam da ti bo wšeč... pa se beremo xD
:w:
Nazaj na vrh Go down
BlaŽagar
prva sporočila
prva sporočila



Male
Število prispevkov : 9
Localisation : Kranj
Emploi : Iskalec
Loisirs : !!!
Registration date : 29/05/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pozdravljeni!   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Maj 29, 2011 9:07 am

No, kako naj začnem...

Ustvarjam že kar nekaj časa, ampak do pred kratkim nisem dobro vedel, ali ustvarjam predvsem zase, ali pa bi rad tudi kaj objavil... No, in tako so se začele občasne objave na pesniških portalih... Vendar sem nekako prišel do ugotovitve, da je tam masa pesmi enostavno prevelika, in zato "uredniki" svojega dela ne opravijo dobro. Namreč zdi se mi, da se v same pesmi niti ne poglobijo kaj preveč. No, in tako sem prišel na idejo, da bi morda sam ustanovil kakšno podobno stvar... in glej ga zlomka: najdel sem ta forum, ki je to že naredil. In ne samo to, ta forum je že kar precej časa v delovanju... Hm, sem si rekel, kje pa si bil? Za luno morda?! (V svoje opravičilo naj povem: Pesnik sem!!!)

Sicer sem precejšen skeptik vsega tega internetnega družabnega razcveta, ampak takšni so pač danes časi, in ker je težko najti ljudi s podobnimi interesi v "resničnem" življenju, sem moral tudi jaz požreti ta cmok... No, saj vem, da me ne boste pojedli, ampak vseeno...

Kaj naj še rečem?! Nekako moja želja je, da bi bili mi - torej ustvarjalci tisti - ki bi krojili literarno "sceno" in ne - kot se to v Sloveniji vse prevečkrat rado zgodi - neki kvazi uredniki, ki svojega dela ne jemljejo resno, in se ne zavedajo tega, kako so ustvarjalne duše občutljive, in zato hitro zlomljive...

No, kaj več pa bom še povedal v prihodnosti, in naj bo za zdaj dovolj.

Lp

Blaž
Nazaj na vrh Go down
http://...
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Maj 29, 2011 9:16 am

BlaŽagar je napisal/a:
No, kako naj začnem...

Ustvarjam že kar nekaj časa, ampak do pred kratkim nisem dobro vedel, ali ustvarjam predvsem zase, ali pa bi rad tudi kaj objavil... No, in tako so se začele občasne objave na pesniških portalih... Vendar sem nekako prišel do ugotovitve, da je tam masa pesmi enostavno prevelika, in zato "uredniki" svojega dela ne opravijo dobro. Namreč zdi se mi, da se v same pesmi niti ne poglobijo kaj preveč. No, in tako sem prišel na idejo, da bi morda sam ustanovil kakšno podobno stvar... in glej ga zlomka: najdel sem ta forum, ki je to že naredil. In ne samo to, ta forum je že kar precej časa v delovanju... Hm, sem si rekel, kje pa si bil? Za luno morda?! (V svoje opravičilo naj povem: Pesnik sem!!!)

Sicer sem precejšen skeptik vsega tega internetnega družabnega razcveta, ampak takšni so pač danes časi, in ker je težko najti ljudi s podobnimi interesi v "resničnem" življenju, sem moral tudi jaz požreti ta cmok... No, saj vem, da me ne boste pojedli, ampak vseeno...

Kaj naj še rečem?! Nekako moja želja je, da bi bili mi - torej ustvarjalci tisti - ki bi krojili literarno "sceno" in ne - kot se to v Sloveniji vse prevečkrat rado zgodi - neki kvazi uredniki, ki svojega dela ne jemljejo resno, in se ne zavedajo tega, kako so ustvarjalne duše občutljive, in zato hitro zlomljive...

No, kaj več pa bom še povedal v prihodnosti, in naj bo za zdaj dovolj.

Lp

Blaž

pozdravljen med nami BlaŽ :w: :ddan:

se strinjam z vsem kar si napisal...je pa tukaj trenutno bolj zatišje, saj se bližajo počitnice in s tem še veliko obveznosti, pa naj bo to za mlade al pa stare.
Smo en tak primer pesniškega "medgeneracijskega sodelovanja", ni nas veliko in v glavnem smo vsi amaterji.
Druži nas ljubezen do pisane besede, pa naj bo to v obliki poezije al pa proze. Radi pa tudi drugače ustvarjamo, kar boš s časoma spoznal na samem forumu.
Zaenkrat toliko, grem v administracijo, da ti uredim dostope še do ostalih rubrik.
:sun: :rozice:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 7:22 pm

Ciao vsem! :)

Novince se takoj opazi, zato lahko izpustim ta uvod.
Kdo sem ... tega ravno ne znam opisati, saj še vedno raziskujem in iščem pravo JAZ. Wink Registrirala sem se na sestrino pobudo. Z navdihom "poplesujem" že kar nekaj časa. Kdaj bolj aktivno, kdaj manj. Prav s kakšnim pesniškim forumom se še nisem srečala, sem pa že pustila kakšno sled za sabo na kakšnem drugem forumu. Zelo rada se igram z besedami; naj je otroško igrivo, resno, mehko, ljubeznivo ali tudi žalostno, trdoživo (obdobje, ki je seveda mimo).
Pa raje vse ostale etikete izpustim, saj se raje svobodno gibljem, veter lovim. Wink

Z lahkoto vetra in soncem v srcu,
latani :papa2:

p.s: Morda le še to ... Na začetku pač vedno najprej "tipam".
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 7:26 pm

latani je napisal/a:
Ciao vsem! :)

Novince se takoj opazi, zato lahko izpustim ta uvod.
Kdo sem ... tega ravno ne znam opisati, saj še vedno raziskujem in iščem pravo JAZ. Wink Registrirala sem se na sestrino pobudo. Z navdihom "poplesujem" že kar nekaj časa. Kdaj bolj aktivno, kdaj manj. Prav s kakšnim pesniškim forumom se še nisem srečala, sem pa že pustila kakšno sled za sabo na kakšnem drugem forumu. Zelo rada se igram z besedami; naj je otroško igrivo, resno, mehko, ljubeznivo ali tudi žalostno, trdoživo (obdobje, ki je seveda mimo).
Pa raje vse ostale etikete izpustim, saj se raje svobodno gibljem, veter lovim. Wink

Z lahkoto vetra in soncem v srcu,
latani :papa2:

p.s: Morda le še to ... Na začetku pač vedno najprej "tipam".


:w: latani , veliko ustvarjalnega navdiha ti želim :q: :sun:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 7:30 pm

Hvala Ita-Ines. :) Torej ... veselo na delo. :q: Wink

Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 7:41 pm

Latani, veliko navdiha ti želim.

Vesela sem novih virtualnih druženj:)


Dobrodošla! :jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 7:43 pm

Hvala Lea199. Veselje je obojestransko. :jaaaa;
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Luana
Veteran
Veteran
Luana


Female
Število prispevkov : 4400
Localisation : =_=*
Emploi : :-)
Loisirs : ;)
Registration date : 30/01/2010

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2011 9:48 pm

latani je napisal/a:
Ciao vsem! :)

Novince se takoj opazi, zato lahko izpustim ta uvod.
Kdo sem ... tega ravno ne znam opisati, saj še vedno raziskujem in iščem pravo JAZ. Wink Registrirala sem se na sestrino pobudo. Z navdihom "poplesujem" že kar nekaj časa. Kdaj bolj aktivno, kdaj manj. Prav s kakšnim pesniškim forumom se še nisem srečala, sem pa že pustila kakšno sled za sabo na kakšnem drugem forumu. Zelo rada se igram z besedami; naj je otroško igrivo, resno, mehko, ljubeznivo ali tudi žalostno, trdoživo (obdobje, ki je seveda mimo).
Pa raje vse ostale etikete izpustim, saj se raje svobodno gibljem, veter lovim. Wink

Z lahkoto vetra in soncem v srcu,
latani :papa2:

p.s: Morda le še to ... Na začetku pač vedno najprej "tipam".

:w: Pozdravljena Latani :w:
Super sestrico imaš :se strinjam:

Imej se, naj ti pero veselo poplesava na našem forumu kjer bodo besedni madeži puščali svoje pesniške stopinje

zelo sem te vesela :papa2: :mojmoj:
Nazaj na vrh Go down
https://poezija-proza.editboard.com/profile.forum
latani
Odličen
Odličen
latani


Female
Število prispevkov : 468
Localisation : Savinjska
Emploi : ...
Loisirs : poezija, branje
Registration date : 03/07/2011

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2011 9:46 am

Vrtnica je napisal/a:

:w: Pozdravljena Latani :w:
Super sestrico imaš :se strinjam:

Imej se, naj ti pero veselo poplesava na našem forumu kjer bodo besedni madeži puščali svoje pesniške stopinje

zelo sem te vesela :papa2: :mojmoj:

Hvala Vrtnica. :)
Poveselimo se skupaj in potipajmo malo mojo :q: ustvarjalnost.
:kisss:
Nazaj na vrh Go down
http://www.linkedin.com/
Gost
Gost




Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tihi Don   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyPon Jul 25, 2011 10:31 pm

Sem eden od ljudi, ki malo govori o sebi in sem hkrati trdno prepričan, da človeka najlepše predstavi njegovo delo in osebnost! K vam sem prišel na željo ene od vaših članic, ki me je nekako našla na Literarnem Valu, čeprav sem tudi tam zelo malo časa!
Kaj torej napisati o sebi? Da sem bil vse življenje športnik, treniral sem orodno telovadbo, skoke v vodo, kar nekaj borilnih veščin, košarko, bil nekaj časa alpinist kasneje pa raziskovalec jam, dokler nisem v eni padel in se skoraj ubil, vmes sem se tudi potapljal, ker je to pač dobro za raziskovanje podzemeljskih rek in sifonov v jamah, ves čas sem bil odličen strelec z zračno, vojaško in malokalibersko puško in sem aktivno tekmoval pa še bi se kaj našlo! Imel sem nadvse grozljivo življenje v mladosti, prepolno boja za goli obstanek in preživetje in tudi kasneje mi ni šlo mnogo bolje! Počasi in neizogibno sem rastel tako strokovno kot osebnostno, ker sem bil večni borec, ki se nikoli ni predal pa naj se je zgodilo karkoli! No, z leti mine tudi to - mine volja za borbo in pride spoznanje, da je to eden od smešnih nesmislov življenja na sedanji stopnji razvoja človeštva, ker se le-to ne želi razvijati, če pa že, potem raje retrogradno v barbarstvo - kar se zelo dobro vidi ravno v današnjih dneh! Takrat začneš obračun s samim seboj in polagoma ugašaš! Toliko na kratko, vse ostalo pa bodo veliko bolje povedale moje pesmi, če jih še kaj bo! Za začetek sem objavil eno, ki sem jo pred leti uničil skupaj z več sto drugih, potem pa obnovil po spominu, predvsem zato, ker me kar dobro predstavlja kot posebneža, kar tudi v resnici sem! Predvsem sem do absurda pošten in odkrit, pa če je to komu prav ali ne! Ne maram laži, hinavščine in zahrbtnosti, še posebej pa ne brutalnosti in primitivizma! Posledica iz preživete mladosti, ki mi je uničila celo življenje! Ostalo pa vprašajte, zanesljivo ne bom nobenega ugriznil!

Vsem lep pozdrav v upanju, da se bomo razumeli!
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 EmptyTor Jul 26, 2011 7:45 am

Lepo pozdravljen med nami Tihi Don. Me veseli, da si se nam pridružil in hvala za tvojo predstavitev.
Želim ti veliko ustvarjalnega navdiha in, da bi se med nami počutil dobro.
:wl: :sun:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Sponsored content





Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novi člani se predstavijo :-)   Novi člani se predstavijo :-) - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Novi člani se predstavijo :-)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: