Poetry and Prose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


POEZIJA IN PROZA forumi - projekt društva za pomoč z umetnostjo -Plus5
 
KazaloKazalo  PortálPortál  Latest imagesLatest images  BLOG PP  Skupna ustvarjanja  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 5 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 5 gostov :: 1 Bot

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 44, dne Čet Feb 01, 2024 12:01 pm
Latest topics
» Ljubezenska pisma - 2011
Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Mar 31, 2022 7:18 pm by Luana

» Hoger Grozni
Brisanje neaktivnih članov EmptyPon Mar 07, 2016 10:15 am by hoger_grozni

» izziv - zgodba na črko
Brisanje neaktivnih članov EmptyTor Nov 24, 2015 6:02 pm by Luana

» Foto poezija
Brisanje neaktivnih članov EmptyPon Sep 21, 2015 7:34 pm by lea199

» Slike, kolaži na temo "Obrazi"
Brisanje neaktivnih članov EmptySre Mar 25, 2015 7:57 pm by lea199

Povezave
Forum društva Plus5
Forum Besede
Licenca CC in Bookmark
Creative Commons License
To delo je licencirano z Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 2.5 Slovenija licenco


AddThis Social Bookmark Button
like

 

 Brisanje neaktivnih članov

Go down 
+7
Anja
Eva
Sagittaria
Rok
Neva
FerroMonaDe - skupina
Ita-Ines
11 posters
AvtorSporočilo
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySre Jun 27, 2007 8:45 pm

Danes se je pričelo brisanje članov, ki so vpisani, a niso nikoli napisali niti enega posta. Ni fajn imeti preveč mrtvih duš med nami :P :hehehehe: :hehehehe: :hehehehe:


Nazadnje urejal/a Ita-Ines Ned Sep 11, 2011 3:46 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
FerroMonaDe - skupina
Moderator
Moderator
FerroMonaDe - skupina


Female
Število prispevkov : 753
Localisation : svet
Emploi : ***
Loisirs : ***
Registration date : 15/04/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySre Jun 27, 2007 9:01 pm

Ita je napisal/a:
Danes se je pričelo brisanje članov, ki so vpisani, a niso nikoli napisali niti enega posta. Ni fajn imeti preveč mrtvih duš emed nami :P :hehehehe: :hehehehe: :hehehehe:


Pravilno!!!:tako je: :bravo: :prva liga:
Nazaj na vrh Go down
http://www.rtvslo.si/profil/ferromonade
Neva
Velemojster
Velemojster
Neva


Female
Število prispevkov : 1144
Localisation : LJ
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Jun 28, 2007 5:53 am

Strinjam se.

lp
Nevenka
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Jun 28, 2007 1:22 pm

No me veseli, da se strinjate, na forumu je program, ki samodejno pobriše neaktivne člane, (neaktivne v tem smislu, da pridejo skoraj vsak dan sem na ogled, sodelujejo pa nič....ne s poezijo, ne s prozo, ne s kakršnim koli komentarjem...nč od nč....:hm: ) do zdaj ga nisem vklapljala, zdaj je pa že potrebno. Res nam ni do tega, da je videti da imamo ne vem koliko članov v resnici je pa le peščica aktivnih-naj bo tako kot je-realno.

:tako je: :flower: :sol:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Rok
Napredujoči
Napredujoči
Rok


Število prispevkov : 93
Registration date : 06/03/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Jul 05, 2007 2:56 am

Človek je do neke mere aktiven tudi, če samo kdaj prebira pesmi. Če se ne včlaniš pa ne moreš v delavnice. Meni se zdi prav, da se zbriše samo tiste, ki niti ne berejo.


:new:
Nazaj na vrh Go down
FerroMonaDe - skupina
Moderator
Moderator
FerroMonaDe - skupina


Female
Število prispevkov : 753
Localisation : svet
Emploi : ***
Loisirs : ***
Registration date : 15/04/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Jul 14, 2007 10:13 am

rok grčar je napisal/a:
Človek je do neke mere aktiven tudi, če samo kdaj prebira pesmi. Če se ne včlaniš pa ne moreš v delavnice. Meni se zdi prav, da se zbriše samo tiste, ki niti ne berejo.


:new:


No sej to je tut res, včasih mormo met velik energije, da preberemo vse kar nastane v času, ko nas ni bilo naokoli....pa vendar je že fajn, da smo prijavljeni in ne kr eni gostje scratch :hm: lol!
Nazaj na vrh Go down
http://www.rtvslo.si/profil/ferromonade
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyNed Maj 04, 2008 4:48 pm

v zadnjem času sem pospravila mal med članstvom, če ima kdo kaj proti, naj mi piše na ZS! :jezicek:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Sagittaria
prva sporočila
prva sporočila
Sagittaria


Female
Število prispevkov : 9
Age : 35
Registration date : 24/07/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyTor Jun 03, 2008 9:45 pm

Nekaj mi je reklo, da naj pogledam po tisoč letih spet v ta kotiček. Verjetno je bila slaba vest... ali pa kakšna druga dobrohoteča ptičica :) :metulj:
Nazaj na vrh Go down
http://skicirnik.eDnevnik.si
Eva
Moderator
Moderator
Eva


Female
Število prispevkov : 752
Age : 38
Registration date : 22/05/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyTor Jun 10, 2008 10:37 am

Sagittaria je napisal/a:
Nekaj mi je reklo, da naj pogledam po tisoč letih spet v ta kotiček. Verjetno je bila slaba vest... ali pa kakšna druga dobrohoteča ptičica :) :metulj:

hehehe :jaaaaa: dobrodošla spet med nami!
Nazaj na vrh Go down
FerroMonaDe - skupina
Moderator
Moderator
FerroMonaDe - skupina


Female
Število prispevkov : 753
Localisation : svet
Emploi : ***
Loisirs : ***
Registration date : 15/04/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyNed Jun 22, 2008 12:23 pm

:new: upam da nisem še za izbrisssssssssss:jaaaaa:
Nazaj na vrh Go down
http://www.rtvslo.si/profil/ferromonade
Anja
Moderator
Moderator
Anja


Female
Število prispevkov : 4112
Age : 31
Localisation : Brežice.
Emploi : .
Loisirs : .
Registration date : 09/07/2008

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyPon Dec 29, 2008 4:52 pm

A, kako dobro.. :)
Nazaj na vrh Go down
http://www.ednevnik.si/?w=zlobnica
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Feb 07, 2009 4:02 pm

Danes se je zbrisalo iz naše evidence tiste člane, ki so bili vpisani pred več kot mesecem dni in niso napisali nobenega sporočila.

To poteka avtomatično in bo tudi v naprej :jaaaaa: :blusnote:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Okt 09, 2010 8:15 am

Ita-Ines je napisal/a:
Danes se je zbrisalo iz naše evidence tiste člane, ki so bili vpisani pred več kot mesecem dni in niso napisali nobenega sporočila.

To poteka avtomatično in bo tudi v naprej

Brisanje neaktivnih članov 518697 se dogaja, zato, kdor ima namen kaj napisat v bodoče, naj se vsaj pofočka...ne grizemo Brisanje neaktivnih članov 903318 Brisanje neaktivnih članov 429352 Brisanje neaktivnih članov 720345
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Eva
Moderator
Moderator
Eva


Female
Število prispevkov : 752
Age : 38
Registration date : 22/05/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Okt 09, 2010 9:05 am

Ita-Ines je napisal/a:
Ita-Ines je napisal/a:
Danes se je zbrisalo iz naše evidence tiste člane, ki so bili vpisani pred več kot mesecem dni in niso napisali nobenega sporočila.

To poteka avtomatično in bo tudi v naprej

Brisanje neaktivnih članov 518697 se dogaja, zato, kdor ima namen kaj napisat v bodoče, naj se vsaj pofočka...ne grizemo Brisanje neaktivnih članov 903318 Brisanje neaktivnih članov 429352 Brisanje neaktivnih članov 720345

sem se prišla pofočkat.... :huglove: lol! upam, da kmalu kaj novega napišem Embarassed
Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Okt 09, 2010 1:47 pm

Eva je napisal/a:
Ita-Ines je napisal/a:
Ita-Ines je napisal/a:
Danes se je zbrisalo iz naše evidence tiste člane, ki so bili vpisani pred več kot mesecem dni in niso napisali nobenega sporočila.

To poteka avtomatično in bo tudi v naprej

Brisanje neaktivnih članov 518697 se dogaja, zato, kdor ima namen kaj napisat v bodoče, naj se vsaj pofočka...ne grizemo Brisanje neaktivnih članov 903318 Brisanje neaktivnih članov 429352 Brisanje neaktivnih članov 720345

sem se prišla pofočkat.... Brisanje neaktivnih članov 47047 lol! upam, da kmalu kaj novega napišem Embarassed

Ines se strinjam, nikoli mi ni bilo jasno zakaj se nekdo registrira, potem ne napiše niti dober dan.
Ti Eva nam le kaj napiši, saj veš rada sem te brala.

Pozdravček obema!
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Okt 09, 2010 2:15 pm

lea199 je napisal/a:


Ines se strinjam, nikoli mi ni bilo jasno zakaj se nekdo registrira, potem ne napiše niti dober dan.
Ti Eva nam le kaj napiši, saj veš rada sem te brala.

Pozdravček obema!

ej tut jst ne vem zakaj, sej se jst tut kam vpišem, pa mi pol ni to to, sam povem al se pa kr sama zbrišem pa je...smo pa različni in pol mamo takle... Brisanje neaktivnih članov 897854 Brisanje neaktivnih članov 314153
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyTor Dec 21, 2010 6:53 pm

tisti, ki se vpišejo in v enem mescu ne napišejo nič se avtomatično zbrišejo....
sem premaknila rubriko sem, da se vidi tudi tistim, ki niso več gor...
Brisanje neaktivnih članov 792809 Brisanje neaktivnih članov 490717 Brisanje neaktivnih članov 571930
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Eva
Moderator
Moderator
Eva


Female
Število prispevkov : 752
Age : 38
Registration date : 22/05/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Jan 08, 2011 8:17 am

Ita-Ines je napisal/a:
tisti, ki se vpišejo in v enem mescu ne napišejo nič se avtomatično zbrišejo....
sem premaknila rubriko sem, da se vidi tudi tistim, ki niso več gor...
Brisanje neaktivnih članov 792809 Brisanje neaktivnih članov 490717 Brisanje neaktivnih članov 571930

podpišem :ddan:
Nazaj na vrh Go down
Matjaz
Velemojster
Velemojster
Matjaz


Male
Število prispevkov : 1924
Age : 31
Localisation : Cosmos
Emploi : svobodnež
Loisirs : :)
Registration date : 19/03/2009

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySob Jan 08, 2011 9:15 am

Ita-Ines je napisal/a:
tisti, ki se vpišejo in v enem mescu ne napišejo nič se avtomatično zbrišejo....
sem premaknila rubriko sem, da se vidi tudi tistim, ki niso več gor...
Brisanje neaktivnih članov 792809 Brisanje neaktivnih članov 490717 Brisanje neaktivnih članov 571930

Se strinjam!Very Happy :se strinjam:
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/mattIDK?ref=name
zemljan
Odličen
Odličen
zemljan


Male
Število prispevkov : 268
Localisation : ljubljana
Emploi : gimnazijec
Loisirs : =)
Registration date : 04/03/2011

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Dec 15, 2011 6:42 pm

hmmm sam se zgodi, da en mesec pač pozabš nekej napisat... sploh če maš poleg šole še goro drugih stvari (po vrhu pa še navdiha ni) :P
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Dec 15, 2011 6:53 pm

zemljan je napisal/a:
hmmm sam se zgodi, da en mesec pač pozabš nekej napisat... sploh če maš poleg šole še goro drugih stvari (po vrhu pa še navdiha ni) :P

razumem, da pride tako, pa da ni navdiha..
a ko se nekam registriramo, se vsaj predstavimo, pozdravimo...takih ponavad ne brišemo, tudi če nekaj časa nič ne napišejo...

brišejo se tisti, ki čist mrknejo gamer1_girl :papa2:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
zemljan
Odličen
Odličen
zemljan


Male
Število prispevkov : 268
Localisation : ljubljana
Emploi : gimnazijec
Loisirs : =)
Registration date : 04/03/2011

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Dec 15, 2011 7:49 pm

jes sm mislu da čim 1 mesec nč ne napišš, da si avtomatično kick (govorim o mojem primeru...)
se opravičujem, če pri branju celotnega topica tega nisem zasledil in mi morte to še enkrat razlagat xD
Nazaj na vrh Go down
Ita-Ines
Moderator
Moderator
Ita-Ines


Female
Število prispevkov : 3513
Localisation : okolica Ljubljane
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 10/02/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyČet Dec 15, 2011 7:53 pm

zemljan je napisal/a:
jes sm mislu da čim 1 mesec nč ne napišš, da si avtomatično kick (govorim o mojem primeru...)
se opravičujem, če pri branju celotnega topica tega nisem zasledil in mi morte to še enkrat razlagat xD

Ni blema :w:

mogoče ni lih dobr napisan, pa se razume lahko na več načinov :sm84:

:papa2:
Nazaj na vrh Go down
http://galerijaines.blogspot.com/
Petja
Moderator
Moderator
Petja


Female
Število prispevkov : 1059
Age : 32
Localisation : Kärnten
Emploi : fax
Loisirs : ...
Registration date : 02/08/2007

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptyTor Jan 03, 2012 10:06 pm

joj...mam čist slabo vest ker že tako strašno dolgo nisem kaj napsisala...tale fax in služba sta me čist povozla...katastrofa... in sploh ne vem, kdaj sem nazadnje kaj spesnila... no, razen danes sem zopet dobila nek čuden navdih :)

pa mi je žal, da nisem več časa tukaj, da ne prebiram vseh teh lepih pesmih in ostalega, namesto ostalih bedarij, podobnim 24 ur... hjoh...

upam, da mi pogled od danes naprej večkrat zaide semle :) nazaj kjer sem bila včasih tako zelo aktivna :)

Sicer pa SREČNO, ZDRAVO, USTVARJALNO 2012 vsem! :

:

Nazaj na vrh Go down
lea199
Veteran
Veteran
lea199


Female
Število prispevkov : 7295
Age : 71
Localisation : Nova Gorica
Emploi : :)
Loisirs : :)
Registration date : 23/02/2009

Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov EmptySre Jan 04, 2012 1:49 pm

Petja je napisal/a:
joj...mam čist slabo vest ker že tako strašno dolgo nisem kaj napsisala...tale fax in služba sta me čist povozla...katastrofa... in sploh ne vem, kdaj sem nazadnje kaj spesnila... no, razen danes sem zopet dobila nek čuden navdih :)

pa mi je žal, da nisem več časa tukaj, da ne prebiram vseh teh lepih pesmih in ostalega, namesto ostalih bedarij, podobnim 24 ur... hjoh...

upam, da mi pogled od danes naprej večkrat zaide semle :) nazaj kjer sem bila včasih tako zelo aktivna :)

Sicer pa SREČNO, ZDRAVO, USTVARJALNO 2012 vsem! :

:


Upam in želim si, da bi bila več z nami Petja:)
Velikokrat te pogrešam:)

Lp,
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Brisanje neaktivnih članov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Brisanje neaktivnih članov   Brisanje neaktivnih članov Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Brisanje neaktivnih članov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Poetry and Prose :: DOBRODOŠLI :: Poezija in proza forumi-Pozdrav in predstavitev novih članov-
Pojdi na: